4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували керівники області та міста Роздрукувати

Сьогодні, у День вшаування пам’яті Героїв Небесної Сотні, на Європейській площі вінничани вшанували пам'ять загиблих героїв Майдану та полеглих воїнів АТО.

Вклонитися пам’яті бійців і віддати шану полеглим у боротьбі за незалежність України прийшли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної Ради, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, працівники виконавчого апарату обласної Ради, учасники антитерористичної операції, волонтери, представники громадських організацій, політичних партій, релігійних конфесій, родини загиблих та небайдужі вінниччани.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, до стели загиблих воїнів в АТО та Меморіалу Слави присутні вшанували пам’ять тих, чия громадянська й національна відвага та самовідданість, сила духу і стійкість змінили хід історії нашої держави.

З Вінниччини героями Небесної Сотні стали Максим Шимко, Валерій Брезденюк, Леонід Полянський, Юрій Нечипорук та Роман Оліх. Станом на 1 січня 2107 року 152 жителі нашої області віддали своє життя, захищаючи цілісність і суверенітет України.

Повернутись Створено: 20 лютого 2017 року, 15:05 Переглядів: 1254

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація