Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Пам'ять поколінь Роздрукувати

Чотирьох вінничан нагородили відзнакою «Праведник світу»

Чотири жителі Вінницької області удостоїлися почесної нагороди держави Ізраїль – «Праведник народів світу». Оскільки нагороджених вже немає серед живих, їхні відзнаки отримали родичі. 24 липня документи про звання «праведника» їм особисто вручив Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Ель. Участь у церемонії взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Звертаючись до присутніх, Реувен Дін Ель зазначив, що для нього велика честь особисто вручити нагороди нащадкам праведників та подякувати за порятунок його співвітчизників під час Великої Вітчизняної війни. Він додав, що закон про праведників світу був прийнятий у числі найперших законів новоствореної держави Ізраїль у 1953 році.
– Завдяки людям, які рятували євреїв від нацизму, ізраїльський народ зміг вижити. Навіть попри те, що 6 мільйонів євреїв все-таки було знищено гітлерівцями, – сказав Реувен Дін Ель.
Посол повідомив, що на сьогодні звання «Праведник світу» носять 2403 людини в різних країнах. За кількістю праведників Україна посідає четверте місце в світі після Польщі, Нідерландів та Франції.
Керівники області подякували Послу Ізраїлю за те, що єврейський народ пам’ятає героїзм українців навіть через 67 років після закінчення війни. «Це вища міра доброти і благородства», прокоментував вчинки вінничан, які рятували євреїв, Сергій Татусяк

Довідка: Відзнаку «Праведник народів світу» отримали: Віталій та Ксенія Сторожуки м.Жмеринка; Петро та Єфросинія Шкробатюки, м.Вінниця; Ганна Криворука та сини Володимир і Юліан, Тульчинський район; Віра Варнакова, м.Вінниця.
Народа держави Ізраїль використовується для відзначення неєвреїв, які ризикували життям під час Голокосту, щоб врятувати життя євреям від знищення нацистами.

 

Повернутись Створено: 25 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація