24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пам'ять поколінь Роздрукувати

Чотирьох вінничан нагородили відзнакою «Праведник світу»

Чотири жителі Вінницької області удостоїлися почесної нагороди держави Ізраїль – «Праведник народів світу». Оскільки нагороджених вже немає серед живих, їхні відзнаки отримали родичі. 24 липня документи про звання «праведника» їм особисто вручив Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Ель. Участь у церемонії взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Звертаючись до присутніх, Реувен Дін Ель зазначив, що для нього велика честь особисто вручити нагороди нащадкам праведників та подякувати за порятунок його співвітчизників під час Великої Вітчизняної війни. Він додав, що закон про праведників світу був прийнятий у числі найперших законів новоствореної держави Ізраїль у 1953 році.
– Завдяки людям, які рятували євреїв від нацизму, ізраїльський народ зміг вижити. Навіть попри те, що 6 мільйонів євреїв все-таки було знищено гітлерівцями, – сказав Реувен Дін Ель.
Посол повідомив, що на сьогодні звання «Праведник світу» носять 2403 людини в різних країнах. За кількістю праведників Україна посідає четверте місце в світі після Польщі, Нідерландів та Франції.
Керівники області подякували Послу Ізраїлю за те, що єврейський народ пам’ятає героїзм українців навіть через 67 років після закінчення війни. «Це вища міра доброти і благородства», прокоментував вчинки вінничан, які рятували євреїв, Сергій Татусяк

Довідка: Відзнаку «Праведник народів світу» отримали: Віталій та Ксенія Сторожуки м.Жмеринка; Петро та Єфросинія Шкробатюки, м.Вінниця; Ганна Криворука та сини Володимир і Юліан, Тульчинський район; Віра Варнакова, м.Вінниця.
Народа держави Ізраїль використовується для відзначення неєвреїв, які ризикували життям під час Голокосту, щоб врятувати життя євреям від знищення нацистами.

 

Повернутись Створено: 25 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1042

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація