Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пам’ятаємо. Шануємо. Роздрукувати

Звернення керівництва області з нагоди вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

В Україні 14 грудня вшановують ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме цього дня 1986-го року державна комісія повідомила про прийняття в експлуатацію бетонного саркофага над четвертим реактором Чорнобильської атомної станції. Відтоді ця дата відзначається як День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Вибух на реакторі четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС називають найбільшою техногенною катастрофою в історії людства. У 1986–87 роках у ліквідації наслідків аварії взяли участь близько 600 тисяч людей. Вінниччина не залишилась осторонь у дні, коли кращі сили військових підрозділів, пожежників науковців і просто небайдужих людей були залучені до аварійних робіт на у Чорнобилі.
В день, коли країна вшановує ліквідаторів аварії на ЧАЕС, висловлюємо глибоке співчуття загиблим і вдячність людям, які виявили справжній героїзм та самопожертву у надскладних умовах що склалися після вибуху на четвертому енергоблоці.
Мужність, героїзм та професійність виявили ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС в ім’я благополуччя майбутніх поколінь, заради цього пожертвували власним здоров’ям та життям. Ми це пам’ятаємо, і пам’ять цю повинні передати нашим нащадкам.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації

 

Голова обласної Ради

Іван МОВЧАН

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 996

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація