4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пам’ятаємо вічно! Роздрукувати

На Вінниччині вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого у Вінницькому Центральному парку культури і відпочинку відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виводу військ з Афганістану. У церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів взяли участь заступники голови обласної Ради Ігор Кревський та Юрій Медведєв.

У день вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який щороку в Україні офіційно відзначається 15 лютого відповідно до Указу Президента України, у всіх регіонах нашої держави відбулись урочисті заходи, присвячені цій пам’ятній даті.
Після Другої світової війни вихідці з України брали участь у війнах і військових конфліктах у 26 країнах світу, де гідно і мужньо виконували інтернаціональний обов’язок. Найбільш тривалою і тяжкою стала військово-політична спецоперація в Афганістані: 160 тисяч українців пройшли вогненними дорогами цієї країни, 3360 не повернулися додому, більш як 8 тисяч зазнали поранення, понад 100 тисяч перенесли складні захворювання. Залишились без синів 2729 матерів, стали вдовами 505 молодих жінок, сиротами — 711 дітей. Після війни померло від ран і захворювань вп’ятеро більше «афганців», ніж загинуло, кількість інвалідів збільшилася в кілька разів.
Про тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких, друзів і в цілому для суспільства нагадала церемонія покладання квітів до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів, що відбулася в нашому обласному центрі.
У пам’ятній церемонії вшанування взяли участь міністр соціальної політики України Наталія Королевська, яка з робочим візитом перебувала 15 лютого на Вінниччині, голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, представники обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, колишні воїни-афганці та всі небайдужі вінничани.


 

Повернутись Створено: 15 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація