Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Пам’ятна дата Роздрукувати

Афганці звернулися до влади за допомогою

Вінницька обласна спілка ветеранів війни в Афганістані звернулася до керівників області з проханням відкликати з Верховної Ради законопроект "Про гарантії держави відносно виконання рішень суду", який, на думку афганців, погіршить становище воїнів-інтернаціоналістів у їхньому доступі до державних соцстандартів і пільг.

Таке звернення до голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови облдержадміністрації Миколи Джиги озвучив голова Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин. Про це він попросив під час урочистих зборів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в ході яких обласна влада відзначила грамотами і преміями воїнів-інтернаціоналістів.
Також очільник ветеранської організації попросив у влади сприяння встановити пам’ятник афганцям у м.Козятині.
– Це велике місто обласного значення, вузлова станція, а не має пам’ятника, який би увічнив пам’ять про загиблих афганців – вихідців з Козятинщини, – зауважив Петро Кирилішин.
Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада прислухається до прохань афганців і за можливістю посприяє вирішенню озвучених проблем. Також голова облради привітав воїнів-інтернаціоналістів зі святом, зауваживши, що соціальні гарантії для ветеранів, інвалідів, учасників бойових дій – пріоритет сьогоднішньої як центральної, так і регіональної влади.
– Обласна Рада разом з обласної адміністрацією працюватиме над тим, аби ви мали належне матеріальне забезпечення. Для цього, окрім бюджетних коштів, ми залучатимемо благодійну допомогу місцевих меценатів, бізнесменів, – зазначив Сергій Татусяк.
Голова подякував присутнім афганцям за їхню просвітницьку роботу в сфері патріотичного виховання дітей і молоді. А також оголосив хвилину мовчання в знак вшанування загиблих вінничан у боях на території інших держав.

Того ж дня Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Любов Спірідонова та Вінницький міський голова Володимир Гройман поклали квіти до Меморіалу Слави та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація