Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Пам’ятна дата Роздрукувати

Афганці звернулися до влади за допомогою

Вінницька обласна спілка ветеранів війни в Афганістані звернулася до керівників області з проханням відкликати з Верховної Ради законопроект "Про гарантії держави відносно виконання рішень суду", який, на думку афганців, погіршить становище воїнів-інтернаціоналістів у їхньому доступі до державних соцстандартів і пільг.

Таке звернення до голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови облдержадміністрації Миколи Джиги озвучив голова Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин. Про це він попросив під час урочистих зборів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в ході яких обласна влада відзначила грамотами і преміями воїнів-інтернаціоналістів.
Також очільник ветеранської організації попросив у влади сприяння встановити пам’ятник афганцям у м.Козятині.
– Це велике місто обласного значення, вузлова станція, а не має пам’ятника, який би увічнив пам’ять про загиблих афганців – вихідців з Козятинщини, – зауважив Петро Кирилішин.
Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада прислухається до прохань афганців і за можливістю посприяє вирішенню озвучених проблем. Також голова облради привітав воїнів-інтернаціоналістів зі святом, зауваживши, що соціальні гарантії для ветеранів, інвалідів, учасників бойових дій – пріоритет сьогоднішньої як центральної, так і регіональної влади.
– Обласна Рада разом з обласної адміністрацією працюватиме над тим, аби ви мали належне матеріальне забезпечення. Для цього, окрім бюджетних коштів, ми залучатимемо благодійну допомогу місцевих меценатів, бізнесменів, – зазначив Сергій Татусяк.
Голова подякував присутнім афганцям за їхню просвітницьку роботу в сфері патріотичного виховання дітей і молоді. А також оголосив хвилину мовчання в знак вшанування загиблих вінничан у боях на території інших держав.

Того ж дня Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Любов Спірідонова та Вінницький міський голова Володимир Гройман поклали квіти до Меморіалу Слави та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація