Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Пам’ятна дата Роздрукувати

Афганці звернулися до влади за допомогою

Вінницька обласна спілка ветеранів війни в Афганістані звернулася до керівників області з проханням відкликати з Верховної Ради законопроект "Про гарантії держави відносно виконання рішень суду", який, на думку афганців, погіршить становище воїнів-інтернаціоналістів у їхньому доступі до державних соцстандартів і пільг.

Таке звернення до голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови облдержадміністрації Миколи Джиги озвучив голова Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин. Про це він попросив під час урочистих зборів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в ході яких обласна влада відзначила грамотами і преміями воїнів-інтернаціоналістів.
Також очільник ветеранської організації попросив у влади сприяння встановити пам’ятник афганцям у м.Козятині.
– Це велике місто обласного значення, вузлова станція, а не має пам’ятника, який би увічнив пам’ять про загиблих афганців – вихідців з Козятинщини, – зауважив Петро Кирилішин.
Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада прислухається до прохань афганців і за можливістю посприяє вирішенню озвучених проблем. Також голова облради привітав воїнів-інтернаціоналістів зі святом, зауваживши, що соціальні гарантії для ветеранів, інвалідів, учасників бойових дій – пріоритет сьогоднішньої як центральної, так і регіональної влади.
– Обласна Рада разом з обласної адміністрацією працюватиме над тим, аби ви мали належне матеріальне забезпечення. Для цього, окрім бюджетних коштів, ми залучатимемо благодійну допомогу місцевих меценатів, бізнесменів, – зазначив Сергій Татусяк.
Голова подякував присутнім афганцям за їхню просвітницьку роботу в сфері патріотичного виховання дітей і молоді. А також оголосив хвилину мовчання в знак вшанування загиблих вінничан у боях на території інших держав.

Того ж дня Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Любов Спірідонова та Вінницький міський голова Володимир Гройман поклали квіти до Меморіалу Слави та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація