Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пам’ятна дата Роздрукувати

Афганці звернулися до влади за допомогою

Вінницька обласна спілка ветеранів війни в Афганістані звернулася до керівників області з проханням відкликати з Верховної Ради законопроект "Про гарантії держави відносно виконання рішень суду", який, на думку афганців, погіршить становище воїнів-інтернаціоналістів у їхньому доступі до державних соцстандартів і пільг.

Таке звернення до голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови облдержадміністрації Миколи Джиги озвучив голова Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин. Про це він попросив під час урочистих зборів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в ході яких обласна влада відзначила грамотами і преміями воїнів-інтернаціоналістів.
Також очільник ветеранської організації попросив у влади сприяння встановити пам’ятник афганцям у м.Козятині.
– Це велике місто обласного значення, вузлова станція, а не має пам’ятника, який би увічнив пам’ять про загиблих афганців – вихідців з Козятинщини, – зауважив Петро Кирилішин.
Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада прислухається до прохань афганців і за можливістю посприяє вирішенню озвучених проблем. Також голова облради привітав воїнів-інтернаціоналістів зі святом, зауваживши, що соціальні гарантії для ветеранів, інвалідів, учасників бойових дій – пріоритет сьогоднішньої як центральної, так і регіональної влади.
– Обласна Рада разом з обласної адміністрацією працюватиме над тим, аби ви мали належне матеріальне забезпечення. Для цього, окрім бюджетних коштів, ми залучатимемо благодійну допомогу місцевих меценатів, бізнесменів, – зазначив Сергій Татусяк.
Голова подякував присутнім афганцям за їхню просвітницьку роботу в сфері патріотичного виховання дітей і молоді. А також оголосив хвилину мовчання в знак вшанування загиблих вінничан у боях на території інших держав.

Того ж дня Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Любов Спірідонова та Вінницький міський голова Володимир Гройман поклали квіти до Меморіалу Слави та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація