30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пам’ятна дата Роздрукувати

Вінниччина відзначає 68 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

26 жовтня з нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в приміщенні обласної державної адмістрації відбулась урочиста церемонія нагородження Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради ветеранів Великої Вітчизняної війни за участю керівництва області.
В церемонії взяв участь голова обласної Ради Сергій Татусяк
Для ветеранів лунали пісні у виконанні оперного співака Вінницької філармонії Володимир Полторацького, після чого їх привітали представники влади, вручивши квіти, почесні грамоти та грошові винагороди.
-Разом з вами ми складаємо шану і подяку солдатам, що назавжди залишились на полях бойових дій, – говорить голова обласної ради Сергій Татусяк. – Вітаю вас з тим, що шістдесят восьмий рік поспіль ми разом з вами в мирній країні, без воєн та конфліктів будуємо нову демократичну суверенну державу.
Після завершення церемонії керівники області та міста, начальники управлінь, організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни та представники громадськості взяли участь в урочистому покладанні квітів на меморіалі Слави.
 

Повернутись Створено: 26 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація