24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Пам’ятна дата Роздрукувати

80 років минуло з часу великого голодомору в Україні

23 листопада на території Вінницької області відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів та 80-й річниці з часу найбільшого голодомору в Україні – 1932-33 років. В обласному центрі заходи розпочалися зі зборів громадськості краю, де 42 громадських активісти, дослідники теми голодомору були відзначені за свою роботу Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.

Відзнаки вінничанам вручили 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Звертаючись до присутніх, Іван Мовчан зауважив, що згадуючи щороку цю сумну історичну подію, ми, українці, показуємо, що ми гуманна та патріотична нація.
– З тих страшних історичних подій ми винесли урок, що в центрі діяльності держави і суспільства завжди має бути Людина – її життя, здоров’я і спокій, – сказав Іван Мовчан.
Він нагадав учасникам зборів, що голодомор 1932-33 років забрав на Вінниччині понад 1,5 мільйона життів. Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв додав, що загалом в Україні його жертвами стали понад 10 мільйонів людей.
– Це навіть жахливо уявити: Велика Вітчизняна війна за 4 роки забрала більше 20 мільйонів життів, а голод всього за рік – 10 мільйонів. Тому треба називати речі своїми іменами – це був геноцид, – зазначив Юрій Медведєв.
По завершенні зборів, учасники взяли участь у мітингу-реквіємі біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів.

Нагадаємо, що у суботу 24 листопада відбудеться всеукраїнська акція «Запали свічку!» на знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору. Її суть полягає у тому, щоб із настанням темряви засвітити і поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

 

Повернутись Створено: 23 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація