Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пам’ятна дата Роздрукувати

80 років минуло з часу великого голодомору в Україні

23 листопада на території Вінницької області відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів та 80-й річниці з часу найбільшого голодомору в Україні – 1932-33 років. В обласному центрі заходи розпочалися зі зборів громадськості краю, де 42 громадських активісти, дослідники теми голодомору були відзначені за свою роботу Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.

Відзнаки вінничанам вручили 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Звертаючись до присутніх, Іван Мовчан зауважив, що згадуючи щороку цю сумну історичну подію, ми, українці, показуємо, що ми гуманна та патріотична нація.
– З тих страшних історичних подій ми винесли урок, що в центрі діяльності держави і суспільства завжди має бути Людина – її життя, здоров’я і спокій, – сказав Іван Мовчан.
Він нагадав учасникам зборів, що голодомор 1932-33 років забрав на Вінниччині понад 1,5 мільйона життів. Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв додав, що загалом в Україні його жертвами стали понад 10 мільйонів людей.
– Це навіть жахливо уявити: Велика Вітчизняна війна за 4 роки забрала більше 20 мільйонів життів, а голод всього за рік – 10 мільйонів. Тому треба називати речі своїми іменами – це був геноцид, – зазначив Юрій Медведєв.
По завершенні зборів, учасники взяли участь у мітингу-реквіємі біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів.

Нагадаємо, що у суботу 24 листопада відбудеться всеукраїнська акція «Запали свічку!» на знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору. Її суть полягає у тому, щоб із настанням темряви засвітити і поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

 

Повернутись Створено: 23 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 658

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація