Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Пам’ятний знак “Борцям за волю України” встановлено у Крижополі Роздрукувати

У Крижополі в День пам’яті та примирення відбулося урочисте відкриття спорудженого пам’ятного знаку “Борцям за волю України”.

Участь у заході взяли керівники районної влади, громадські організації, національно-патріотичні сили краю та громадськість. Пам’ятний знак освятили представники духовенства.

Право відкрити пам’ятний знак надали рідним загиблих земляків: Юрію Савченку – батьку Олександра Савченка, Майї Бойко – матері Сергія Бойка, Катерині Долейко – дружині Андрія Долейка, Анатолію Андріяшу – батьку Володимира Андріяша, Тетяні Колівошко – матері Олександра Колівошка, Валентині Мельник – дружині Юрія Мельника.

Крижопільчани завжди будуть пам’ятати тих, хто загинув в обороні української держави, за право українців жити у вільній країні і бути господарями свого національного дому. Згадували чин усіх борців за волю України: Героїв Небесної Сотні, воїнів Збройних Cил України, які захищають сьогодні від російського агресора незалежність і територіальну цілісність української держави. Окремо було зазначено про подвиг крижопільчан - Героїв Романа Сміщука та Олега Бичковського, мужність усіх земляків, зокрема, виявлену ними в роки Другої світової війни.

Голова Крижопільскої райдержадміністрації Валентин Панчук подякував ініціаторам встановлення зазначеного пам’ятного знаку - ГО «Крижопільська Народна Рада», а також громаді району за підтримку у його спорудженні.

Повернутись Створено: 12 травня 2015 року, 19:05 Переглядів: 1322

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація