Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пам’ятний знак “Борцям за волю України” встановлено у Крижополі Роздрукувати

У Крижополі в День пам’яті та примирення відбулося урочисте відкриття спорудженого пам’ятного знаку “Борцям за волю України”.

Участь у заході взяли керівники районної влади, громадські організації, національно-патріотичні сили краю та громадськість. Пам’ятний знак освятили представники духовенства.

Право відкрити пам’ятний знак надали рідним загиблих земляків: Юрію Савченку – батьку Олександра Савченка, Майї Бойко – матері Сергія Бойка, Катерині Долейко – дружині Андрія Долейка, Анатолію Андріяшу – батьку Володимира Андріяша, Тетяні Колівошко – матері Олександра Колівошка, Валентині Мельник – дружині Юрія Мельника.

Крижопільчани завжди будуть пам’ятати тих, хто загинув в обороні української держави, за право українців жити у вільній країні і бути господарями свого національного дому. Згадували чин усіх борців за волю України: Героїв Небесної Сотні, воїнів Збройних Cил України, які захищають сьогодні від російського агресора незалежність і територіальну цілісність української держави. Окремо було зазначено про подвиг крижопільчан - Героїв Романа Сміщука та Олега Бичковського, мужність усіх земляків, зокрема, виявлену ними в роки Другої світової війни.

Голова Крижопільскої райдержадміністрації Валентин Панчук подякував ініціаторам встановлення зазначеного пам’ятного знаку - ГО «Крижопільська Народна Рада», а також громаді району за підтримку у його спорудженні.

Повернутись Створено: 12 травня 2015 року, 19:05 Переглядів: 1254

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація