Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Пам’ятний знак загиблим медикам відкриють до Дня захисника України Роздрукувати

3 серпня під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, за участі заступника голови Ради Михайла Кременюка відбулось чергове засідання робочої групи щодо встановлення пам’ятному знаку медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО на території вінницького медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного. Участь в засіданні взяли голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  Олександр Масленніков,  голова постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко.

Голова Вінницької ГО «Всеукраїнський Союз ветеранів АТО» Юрій Козак довів до відома присутніх про необхідність встановлення інтерактивної стели. Організатори планують прилаштувати спеціальний мультимедійний екран, вмонтований у гранітну стелу, де будуть розміщені фото та коротка біографія медичних працівників, опис обставин, за яких вони загинули на Майдані чи в зоні АТО.

- Необхідно провести тендер на спорудження пам’ятного знаку чи мультимедійної стели. Йдеться про велику суму коштів, яка виділяється не лише з обласного чи міського бюджету, це гроші самих медиків і волонтерів, які самотужки збирали ці кошти, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Він запропонував оголосити відкритий конкурс на визначення підрядника, який встановлюватиме цей інтерактивний монітор, визначити розпорядника коштів, а також усі пропозиції направити до голови облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я та на розгляд відповідних комісій обласної Ради.

Відкриття пам’ятного знаку загиблим медикам заплановано на 14 жовтня до Дня захисника України. У перші дні військових дій на Сході України, медики були першими, хто, ризикуючи життям, виконували свої професійні обов’язки у гарячих точках. Наразі 85 прізвищ медичних працівників з усієї України, які загинули, хочуть увіковічнити на знак поваги та вшанування їх пам’яті.

Повернутись Створено: 4 серпня 2017 року, 09:56 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація