Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Пам’ятний знак загиблим медикам відкриють до Дня захисника України Роздрукувати

3 серпня під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, за участі заступника голови Ради Михайла Кременюка відбулось чергове засідання робочої групи щодо встановлення пам’ятному знаку медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО на території вінницького медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного. Участь в засіданні взяли голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  Олександр Масленніков,  голова постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко.

Голова Вінницької ГО «Всеукраїнський Союз ветеранів АТО» Юрій Козак довів до відома присутніх про необхідність встановлення інтерактивної стели. Організатори планують прилаштувати спеціальний мультимедійний екран, вмонтований у гранітну стелу, де будуть розміщені фото та коротка біографія медичних працівників, опис обставин, за яких вони загинули на Майдані чи в зоні АТО.

- Необхідно провести тендер на спорудження пам’ятного знаку чи мультимедійної стели. Йдеться про велику суму коштів, яка виділяється не лише з обласного чи міського бюджету, це гроші самих медиків і волонтерів, які самотужки збирали ці кошти, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Він запропонував оголосити відкритий конкурс на визначення підрядника, який встановлюватиме цей інтерактивний монітор, визначити розпорядника коштів, а також усі пропозиції направити до голови облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я та на розгляд відповідних комісій обласної Ради.

Відкриття пам’ятного знаку загиблим медикам заплановано на 14 жовтня до Дня захисника України. У перші дні військових дій на Сході України, медики були першими, хто, ризикуючи життям, виконували свої професійні обов’язки у гарячих точках. Наразі 85 прізвищ медичних працівників з усієї України, які загинули, хочуть увіковічнити на знак поваги та вшанування їх пам’яті.

Повернутись Створено: 4 серпня 2017 року, 09:56 Переглядів: 657

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація