Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пам’ятний знак загиблим медикам відкриють до Дня захисника України Роздрукувати

3 серпня під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля, за участі заступника голови Ради Михайла Кременюка відбулось чергове засідання робочої групи щодо встановлення пам’ятному знаку медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО на території вінницького медичного коледжу ім. Д.К. Заболотного. Участь в засіданні взяли голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  Олександр Масленніков,  голова постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Олексій Бородій, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко.

Голова Вінницької ГО «Всеукраїнський Союз ветеранів АТО» Юрій Козак довів до відома присутніх про необхідність встановлення інтерактивної стели. Організатори планують прилаштувати спеціальний мультимедійний екран, вмонтований у гранітну стелу, де будуть розміщені фото та коротка біографія медичних працівників, опис обставин, за яких вони загинули на Майдані чи в зоні АТО.

- Необхідно провести тендер на спорудження пам’ятного знаку чи мультимедійної стели. Йдеться про велику суму коштів, яка виділяється не лише з обласного чи міського бюджету, це гроші самих медиків і волонтерів, які самотужки збирали ці кошти, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Він запропонував оголосити відкритий конкурс на визначення підрядника, який встановлюватиме цей інтерактивний монітор, визначити розпорядника коштів, а також усі пропозиції направити до голови облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я та на розгляд відповідних комісій обласної Ради.

Відкриття пам’ятного знаку загиблим медикам заплановано на 14 жовтня до Дня захисника України. У перші дні військових дій на Сході України, медики були першими, хто, ризикуючи життям, виконували свої професійні обов’язки у гарячих точках. Наразі 85 прізвищ медичних працівників з усієї України, які загинули, хочуть увіковічнити на знак поваги та вшанування їх пам’яті.

Повернутись Створено: 4 серпня 2017 року, 09:56 Переглядів: 624

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація