Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Пам’ятник «Щедрику» відкрили у «Леонтович-Арт-кварталі» Роздрукувати

8 червня в рамках відкриття ІІ фестивалю оперної музики Tulchyn OperaFest, у Тульчині презентувaли «Леонтович Aрт-квaртaл». За участі Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана відкрили просторову інсталяцію “Щедрик” на честь найвідомішого твору композитора Миколи Леонтовича. Він проживaв у Тульчині з 1908 по 1921 роки, зaснувaв першу в місті музичну школу, був там викладачем. У Тульчині композитор прaцювaв нaд обробкою всесвітньо відомої мелодії «Щедрик» (CaroloftheBells).

Участь у відкритті взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Інсталяцію відкривали театральною постановкою студенти місцевого училища культури. Грали вихованців музичного училища, в якому викладав Микола Леонтович, згадували, як їм вчилося з геніальним композитором.

Після цього юні артистки зняли полотно з інсталяції: великий скрипковий ключа, обвитий навколо нього нотний стан та різнокольорові дзвіночки, з яких лунає мелодія «Щедрик». Міський голова Тульчина Валерій Весняний пообіцяв, що мелодія звучатиме тричі на день.

Під час підготовки проекту «Леонтович Aрт-квaртaлу» було проведено конкурс креaтивних просторових об`єктів тa міської скульптури нa тему мелодії Миколи Леонтовичa «Щедрик». У фінaл конкурсу вийшло десять художників. A переможцем стaлa просторовa інтерaктивнa інстaляція «Щедрик» художникa тa дизaйнерa Єгорa Лобузновa з Вінниці.

У Арт-кварталі стоять музичні лавочки, прозорий рояль з металу, мурали на 14 фасадах будинків. Мурали розташувалися на міських будівлях між музеєм-квартирою композитора Миколи Леонтовича, музичною школою, казармами Суворова і палацом Потоцьких. Також у місті з’явилися стінописи «Опера», портрет Миколи Леонтовича в обрамленні ластівок та нот легендарного «Щедрика», «Музи». Над реалізацією цього проекту працювали близько тридцяти художників з різних міст країни.

– «Леонтович Арт-Квартал» – це культурний стартап, проект, що переміг у конкурсі Міністерства культури «Малі міста – великі враження», – повідомив голова оргкомітету проекту «Леонтович Арт-Квартал» Олександр Нікітюк. – Його спільно реалізовували Тульчинська ОТГ та ГО «Лабораторія актуальної творчості», й у результаті маємо об’єкти монументального стінопису, – муралів на музичну тематику, які прикрасили будівлі міста. Найбільший із них – на стіні будинку культури в парку Леонтовича, де зображено фасад міланського оперного театру La Scala.

Повернутись Створено: 9 червня 2018 року, 13:04
Оновлено: 9 червня 2018 року, 13:06
Переглядів: 625

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація