Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пам’ятник загиблому воїну АТО у селі Скибинці відкрили депутат облради Геннадій Мазур та керівник місцевого підприємства Сергій Тирса Роздрукувати

9 травня 2016 року в день відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селі Скибинцях Тростянецького району відбулось урочисте відкриття меморіалу загиблому учаснику антитерористичної операції Черепасі Олександру Івановичу. Він загинув при виконанні бойового завдання, захищаючи незалежність та суверенітет України.

У заході взяли участь  депутат Верховної Ради України Микола Кучер, депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Мазур, голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, голова районної ради Юрій Солодкий, депутат районної ради Володимир Пересунько, Глибочанський сільський голова Валентина  Горбань, керівник ПОП «Зоря» Сергій Тирса, учасники АТО – бойові побратими загиблого, волонтери, вдова Валентина та жителі села.

Меморіал Олександру Черепасі встановлено в центрі села поруч  з меморіалом Герою Радянського Союзу, уродженцю села Скибинці Леонтію Смовзюку. Виготовлено та встановлено меморіал за сприяння  депутата Вінницької облради Геннадія  Мазура та керівника ПОП «Зоря» Сергія Тирси.

Геннадій Мазур вклонився воїнам та побажав підростаючому поколінню  ніколи не бачити жахітть війни.

Місцевий священнослужитель УПЦ Київського патріархату отець Валерій провів обряд освячення меморіалу та подякував депутату Геннадію Мазуру за сприяння виготовлення пам’ятника. На завершення відбулося вшанування загиблих хвилиною мовчання та покладання квітів вінків до меморіалу полеглого Героя.

На знак вдячності від керівництва ПОП «Зоря», інвесторів та жителів громади іменем Олександра Черепахи названо поле. А в січні цього року на фасаді приміщення Глибочанської школи, в якій навчався Олександр, відкрито меморіальну дошку.

Черепаха Олександр Іванович народився 25 березня 1970 року у селі Скибинці Тростянецького району. Навчався в Глибочанській СЗШ І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи 1985 році вступив до Крижопільського СПТУ № 9. З 1988 по 1990 рік проходив службу в армії. З 1991 по 1992 рік працював електромонтажником СПМР – 67  у Вінниці. З 1993 по 2015 рік працював у місцевому господарстві ПОП «Зоря» електриком та механізатором.  Був призваний у зону АТО 21 серпня 2014 року. Трагічно загинув 31 січня 2015 року під час артилерійського обстрілу під смт. Чернухіно Попаснянського району Луганської області.

 

Повернутись Створено: 10 травня 2016 року, 17:01 Переглядів: 1719

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація