Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Пам’ятник загиблому воїну АТО у селі Скибинці відкрили депутат облради Геннадій Мазур та керівник місцевого підприємства Сергій Тирса Роздрукувати

9 травня 2016 року в день відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селі Скибинцях Тростянецького району відбулось урочисте відкриття меморіалу загиблому учаснику антитерористичної операції Черепасі Олександру Івановичу. Він загинув при виконанні бойового завдання, захищаючи незалежність та суверенітет України.

У заході взяли участь  депутат Верховної Ради України Микола Кучер, депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Мазур, голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, голова районної ради Юрій Солодкий, депутат районної ради Володимир Пересунько, Глибочанський сільський голова Валентина  Горбань, керівник ПОП «Зоря» Сергій Тирса, учасники АТО – бойові побратими загиблого, волонтери, вдова Валентина та жителі села.

Меморіал Олександру Черепасі встановлено в центрі села поруч  з меморіалом Герою Радянського Союзу, уродженцю села Скибинці Леонтію Смовзюку. Виготовлено та встановлено меморіал за сприяння  депутата Вінницької облради Геннадія  Мазура та керівника ПОП «Зоря» Сергія Тирси.

Геннадій Мазур вклонився воїнам та побажав підростаючому поколінню  ніколи не бачити жахітть війни.

Місцевий священнослужитель УПЦ Київського патріархату отець Валерій провів обряд освячення меморіалу та подякував депутату Геннадію Мазуру за сприяння виготовлення пам’ятника. На завершення відбулося вшанування загиблих хвилиною мовчання та покладання квітів вінків до меморіалу полеглого Героя.

На знак вдячності від керівництва ПОП «Зоря», інвесторів та жителів громади іменем Олександра Черепахи названо поле. А в січні цього року на фасаді приміщення Глибочанської школи, в якій навчався Олександр, відкрито меморіальну дошку.

Черепаха Олександр Іванович народився 25 березня 1970 року у селі Скибинці Тростянецького району. Навчався в Глибочанській СЗШ І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи 1985 році вступив до Крижопільського СПТУ № 9. З 1988 по 1990 рік проходив службу в армії. З 1991 по 1992 рік працював електромонтажником СПМР – 67  у Вінниці. З 1993 по 2015 рік працював у місцевому господарстві ПОП «Зоря» електриком та механізатором.  Був призваний у зону АТО 21 серпня 2014 року. Трагічно загинув 31 січня 2015 року під час артилерійського обстрілу під смт. Чернухіно Попаснянського району Луганської області.

 

Повернутись Створено: 10 травня 2016 року, 17:01 Переглядів: 2132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація