Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Парк шкільних автобусів Вінниччини поповнився на 49 нових «Еталонів» Роздрукувати

В рамках реалізації Державної програми «Шкільний автобус» Вінницька область цього навчального року отримає 49 нових автобусів «Еталон».

Урочисте вручення сертифікатів на перші 30-ть з них відбулося вже сьогодні, 29 серпня, у залі обласної філармонії «Плеяда» під час проведення конференції працівників освіти Вінниччини. Для цього на нараду завітало керівництво області та міста Вінниця. Голова обласної держадміністрації Іван Мовчан, вітаючи освітян з такою подією, наголосив, що для Вінницької області держава виділила найбільшу кількість автобусів - 49.

- Сьогодні ми вручаємо лише 30 машин «Еталон», але вже у вересні має приїхати ще дев’ятнадцять. Сподіваємося, це покращить навчальний процес у школах , куди, власне , і буде відправлено транспорт, - зазначив Іван Мовчан.

Також Іван Мовчан нагадав про конструктивну співпрацю у питанні отримання шкільного транспорту для Вінниччини з міністром освіти України Дмитром Табачником, який нещодавно навідувався до області, і який, за словами голови ОДА, взагалі розуміє проблеми освітян Вінниччини і завжди готовий йти на зустріч щодо їх розв’язання.

- В напрямку отримання автобусів для області я особисто працював із січня цього року. За цей період три рази зустрічався з міністром і просив, щоб все таки цю цифру - 49 автобусів нам закріпили, - сказав голова ОДА.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк також привітав освітян Вінниччини, дітей та їх батьків з отримання необхідного для зручностей життя та навчання транспорту.

- Я вас щиро вітаю з такою подією. Новий шкільний автотранспорт з нетерпінням чекають у селах нашої області. Сподіваюся, навчання від того стане ще якіснішим, - сказав Сергій Татусяк.

Далі Іван Мовчан, Сергій Татусяк та міський голова Вінниці Володимир Гройсман вручили сертифікати на отримання шкільних автобусів керівникам органів управління освітян районних держадміністрацій та міських рад.

Не забули під час вручення згадати і про шкільних перевізників Вінниччини, які першими у державі отримали форму для водіїв. Вже 1 вересня вони почнуть возити до школи дітей у новій формі.

 

Повернутись Створено: 29 серпня 2013 року, 20:42 Переглядів: 1683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація