Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Парламентська діяльність Роздрукувати

Володимир Рибак назвав пріоритетом вдосконалення місцевого самоврядування

Серед головних напрямів співпраці Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування Голова Верховної Ради України Володимир Рибак назвав узгодження позицій щодо вдосконалення законодавства в галузі місцевого самоврядування, його фінансового та нормативного забезпечення. Про це він сказав, відкриваючи робочу нараду з Головою Автономної Республіки Крим, головами обласних, Севастопольської міської рад 5 лютого.
З цією метою керівник парламенту запропонував представникам місцевого самоврядування вносити керівництву Верховної Ради, профільним комітетам та Конституційній асамблеї пропозиції щодо удосконалення положень Конституції в частині місцевого самоврядування, регіональної політики, адміністративно-територіального устрою.
В.Рибак також повідомив, що парламент планує залучати представників органів місцевого самоврядування до участі в діяльності робочих груп з підготовки законопроектів.
– Думаю, доцільно буде також запрошувати голів відповідних обласних рад, державних адміністрацій на засідання комітетів Верховної Ради України, де розглядатимуться питання, що безпосередньо стосуються певного регіону. Потрібно, щоб народні депутати чітко знали проблеми кожного регіону і піднімали ці питання на законодавчому рівні, – зазначив спікер.
На думку В.Рибака, депутати та керівники місцевих рад також мають брати участь у парламентських та комітетських слуханнях, круглих столах.

 

Повернутись Створено: 5 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 1106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація