Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Парламентські слухання Роздрукувати

Вінниччина підсилить міжнародне співробітництво

Голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Українці у світі», які відбулися 8 грудня у Верховній Раді України.

За словами Татусяка, тема українців у світовій цивілізації, їхньої ролі і значення вперше за останні роки розглядалася в парламенті.
– Мета цих слухань зміцнювати контакти українських діаспор з Вітчизною, налагоджувати нові зв’язки, домовлятися про спільну роботу, – словом, не втрачати своє коріння навіть далеко від дому, – зазначив Сергій Татусяк.
Він повідомив, що інформація, отримана ним на слуханнях, допоможе в роботі з міжнародних зв’язків Вінниччини з країнами світу, через посередництво діаспор.
– Таким чином ми підсилимо вже наявні результати області в сфері міжнародного співробітництва. Українці за кордоном хочуть з нами працювати, але вони мають обмаль інформації про нашу міжнародну діяльність і про громадські організації, які працюють у цьому напрямку, – зауважив голова вінницької облради.
На слуханнях народні депутати підтримали реалізацію проекту «Українці у світі», який має просвітницький характер і базуватиметься на взаємозв’язках українців на території України та поза її межами.
Окрім народних депутатів, у слуханнях взяли участь представники виконавчої влади, закордонного українства, діячі культури та громадськість.

Для довідки: на сьогодні поза межами України проживає близько 20 млн. етнічних українців у близько 100 країнах світу. Майже 8 мільйонів українців виїхали за кордон працювати за роки незалежності.

 

Повернутись Створено: 9 грудня 2010 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація