Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Парламентські слухання Роздрукувати

Вінниччина підсилить міжнародне співробітництво

Голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Українці у світі», які відбулися 8 грудня у Верховній Раді України.

За словами Татусяка, тема українців у світовій цивілізації, їхньої ролі і значення вперше за останні роки розглядалася в парламенті.
– Мета цих слухань зміцнювати контакти українських діаспор з Вітчизною, налагоджувати нові зв’язки, домовлятися про спільну роботу, – словом, не втрачати своє коріння навіть далеко від дому, – зазначив Сергій Татусяк.
Він повідомив, що інформація, отримана ним на слуханнях, допоможе в роботі з міжнародних зв’язків Вінниччини з країнами світу, через посередництво діаспор.
– Таким чином ми підсилимо вже наявні результати області в сфері міжнародного співробітництва. Українці за кордоном хочуть з нами працювати, але вони мають обмаль інформації про нашу міжнародну діяльність і про громадські організації, які працюють у цьому напрямку, – зауважив голова вінницької облради.
На слуханнях народні депутати підтримали реалізацію проекту «Українці у світі», який має просвітницький характер і базуватиметься на взаємозв’язках українців на території України та поза її межами.
Окрім народних депутатів, у слуханнях взяли участь представники виконавчої влади, закордонного українства, діячі культури та громадськість.

Для довідки: на сьогодні поза межами України проживає близько 20 млн. етнічних українців у близько 100 країнах світу. Майже 8 мільйонів українців виїхали за кордон працювати за роки незалежності.

 

Повернутись Створено: 9 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація