Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Парламентські слухання Роздрукувати

Вінниччина підсилить міжнародне співробітництво

Голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Українці у світі», які відбулися 8 грудня у Верховній Раді України.

За словами Татусяка, тема українців у світовій цивілізації, їхньої ролі і значення вперше за останні роки розглядалася в парламенті.
– Мета цих слухань зміцнювати контакти українських діаспор з Вітчизною, налагоджувати нові зв’язки, домовлятися про спільну роботу, – словом, не втрачати своє коріння навіть далеко від дому, – зазначив Сергій Татусяк.
Він повідомив, що інформація, отримана ним на слуханнях, допоможе в роботі з міжнародних зв’язків Вінниччини з країнами світу, через посередництво діаспор.
– Таким чином ми підсилимо вже наявні результати області в сфері міжнародного співробітництва. Українці за кордоном хочуть з нами працювати, але вони мають обмаль інформації про нашу міжнародну діяльність і про громадські організації, які працюють у цьому напрямку, – зауважив голова вінницької облради.
На слуханнях народні депутати підтримали реалізацію проекту «Українці у світі», який має просвітницький характер і базуватиметься на взаємозв’язках українців на території України та поза її межами.
Окрім народних депутатів, у слуханнях взяли участь представники виконавчої влади, закордонного українства, діячі культури та громадськість.

Для довідки: на сьогодні поза межами України проживає близько 20 млн. етнічних українців у близько 100 країнах світу. Майже 8 мільйонів українців виїхали за кордон працювати за роки незалежності.

 

Повернутись Створено: 9 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація