Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Парламентські слухання Роздрукувати

Вінниччина підсилить міжнародне співробітництво

Голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Українці у світі», які відбулися 8 грудня у Верховній Раді України.

За словами Татусяка, тема українців у світовій цивілізації, їхньої ролі і значення вперше за останні роки розглядалася в парламенті.
– Мета цих слухань зміцнювати контакти українських діаспор з Вітчизною, налагоджувати нові зв’язки, домовлятися про спільну роботу, – словом, не втрачати своє коріння навіть далеко від дому, – зазначив Сергій Татусяк.
Він повідомив, що інформація, отримана ним на слуханнях, допоможе в роботі з міжнародних зв’язків Вінниччини з країнами світу, через посередництво діаспор.
– Таким чином ми підсилимо вже наявні результати області в сфері міжнародного співробітництва. Українці за кордоном хочуть з нами працювати, але вони мають обмаль інформації про нашу міжнародну діяльність і про громадські організації, які працюють у цьому напрямку, – зауважив голова вінницької облради.
На слуханнях народні депутати підтримали реалізацію проекту «Українці у світі», який має просвітницький характер і базуватиметься на взаємозв’язках українців на території України та поза її межами.
Окрім народних депутатів, у слуханнях взяли участь представники виконавчої влади, закордонного українства, діячі культури та громадськість.

Для довідки: на сьогодні поза межами України проживає близько 20 млн. етнічних українців у близько 100 країнах світу. Майже 8 мільйонів українців виїхали за кордон працювати за роки незалежності.

 

Повернутись Створено: 9 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 966

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація