Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Партнери Агенції регіонального розвитку Вінницької області відкрили новий офіс Центру розвитку місцевого самоврядування Роздрукувати

26 квітня відбулося урочисте відкриття Вінницького Регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування, в якому взяла участь заступник директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Інна Загнітко. В рамках відкриття установи було проведено круглий стіл «Реформа на часі», присвячений процесам децентралізації у Вінницькій області.

Регіональний Центр створений з метою сприяння зміцненню спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному та місцевому рівнях.

Діяльність Регіонального Центру фінансується програмою «U-LEAD з Європою», яка підтримується Європейським Союзом та країнами-членами, а саме Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Варто зазначити, що 28 лютого 2017 року було підписано Меморандум із Центром розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області про координацію дій щодо впровадження реформи місцевого самоврядування у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 27 квітня 2017 року, 15:02 Переглядів: 638

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація