Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Партнерство Роздрукувати

Обласна влада і концерн «Укрпромінвест» реалізовуватимуть спільні проекти

Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко та генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко реалізовуватимуть на Вінниччині кілька спільних проектів.
Зокрема, родина Порошенків дала згоду на свою участь у реконструкції Гайсинської районної лікарні. Пропозицію щодо спільної участі у відновленні медичного закладу озвучив голова облдержадміністрації Микола Джига 16 червня під час поїдки керівництва області на Гайсинський цукровий завод, який належить концерну «Укрпромінвест».
– Реконструкція лікарні має відбутися у світлі реформи охорони здоров’я і завдань Президента щодо покращення надання медичних послуг населенню, – зазначив М.Джига. І додав, що реконструкцію лікарні планують завершити до листопада поточного року.
Крім того, власники концерну «Укрпромінвест» у 2011 році планують вкласти 50 млн. грн. у модернізацію Гайсинського цукрового заводу, а у 2012-му збільшити суму інвестицій у підприємство до 120 млн. грн. За словами Олексія Порошенка, це дозволить збільшити обсяги переробки буряка до 8 тис. тонн на добу, або на 60% від теперішнього. Власники також планують перевести завод з газового на вугільне енергозабезпечення, що дозволить підприємству стати менш енергозвитратним.
– Здешевлення енергоресурсів, зменшення енергозатратності дасть можливість знизити собівартість цукру. Цього року ми очікуємо 10-15-тивідсоткове зниження ціни на цукор, – повідомив Петро Порошенко.
Він також додав, що концерн «Укрпромінвест» планує на Гайсинщині будівництво елеватора місткістю 60 тис. тонн. Крім того є попередня домовленість з керівництвом області про спільне будівництво кількох великотоварних молочних комплексів.
– Концерн «Укрпромінвест» та його дочірні підприємства на Вінниччині демонструють сучасні підходи до аграрного виробництва, які полягають у запровадженні інтенсивних новітніх технологій. Без таких технологій наше сільське господарство не має майбутнього, – прокоментував діяльність головного інвестора Вінниччини голова обласної Ради Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація