Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Партнерство Роздрукувати

Обласна влада і концерн «Укрпромінвест» реалізовуватимуть спільні проекти

Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко та генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко реалізовуватимуть на Вінниччині кілька спільних проектів.
Зокрема, родина Порошенків дала згоду на свою участь у реконструкції Гайсинської районної лікарні. Пропозицію щодо спільної участі у відновленні медичного закладу озвучив голова облдержадміністрації Микола Джига 16 червня під час поїдки керівництва області на Гайсинський цукровий завод, який належить концерну «Укрпромінвест».
– Реконструкція лікарні має відбутися у світлі реформи охорони здоров’я і завдань Президента щодо покращення надання медичних послуг населенню, – зазначив М.Джига. І додав, що реконструкцію лікарні планують завершити до листопада поточного року.
Крім того, власники концерну «Укрпромінвест» у 2011 році планують вкласти 50 млн. грн. у модернізацію Гайсинського цукрового заводу, а у 2012-му збільшити суму інвестицій у підприємство до 120 млн. грн. За словами Олексія Порошенка, це дозволить збільшити обсяги переробки буряка до 8 тис. тонн на добу, або на 60% від теперішнього. Власники також планують перевести завод з газового на вугільне енергозабезпечення, що дозволить підприємству стати менш енергозвитратним.
– Здешевлення енергоресурсів, зменшення енергозатратності дасть можливість знизити собівартість цукру. Цього року ми очікуємо 10-15-тивідсоткове зниження ціни на цукор, – повідомив Петро Порошенко.
Він також додав, що концерн «Укрпромінвест» планує на Гайсинщині будівництво елеватора місткістю 60 тис. тонн. Крім того є попередня домовленість з керівництвом області про спільне будівництво кількох великотоварних молочних комплексів.
– Концерн «Укрпромінвест» та його дочірні підприємства на Вінниччині демонструють сучасні підходи до аграрного виробництва, які полягають у запровадженні інтенсивних новітніх технологій. Без таких технологій наше сільське господарство не має майбутнього, – прокоментував діяльність головного інвестора Вінниччини голова обласної Ради Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація