Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Партнерство Роздрукувати

Обласна влада і концерн «Укрпромінвест» реалізовуватимуть спільні проекти

Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко та генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко реалізовуватимуть на Вінниччині кілька спільних проектів.
Зокрема, родина Порошенків дала згоду на свою участь у реконструкції Гайсинської районної лікарні. Пропозицію щодо спільної участі у відновленні медичного закладу озвучив голова облдержадміністрації Микола Джига 16 червня під час поїдки керівництва області на Гайсинський цукровий завод, який належить концерну «Укрпромінвест».
– Реконструкція лікарні має відбутися у світлі реформи охорони здоров’я і завдань Президента щодо покращення надання медичних послуг населенню, – зазначив М.Джига. І додав, що реконструкцію лікарні планують завершити до листопада поточного року.
Крім того, власники концерну «Укрпромінвест» у 2011 році планують вкласти 50 млн. грн. у модернізацію Гайсинського цукрового заводу, а у 2012-му збільшити суму інвестицій у підприємство до 120 млн. грн. За словами Олексія Порошенка, це дозволить збільшити обсяги переробки буряка до 8 тис. тонн на добу, або на 60% від теперішнього. Власники також планують перевести завод з газового на вугільне енергозабезпечення, що дозволить підприємству стати менш енергозвитратним.
– Здешевлення енергоресурсів, зменшення енергозатратності дасть можливість знизити собівартість цукру. Цього року ми очікуємо 10-15-тивідсоткове зниження ціни на цукор, – повідомив Петро Порошенко.
Він також додав, що концерн «Укрпромінвест» планує на Гайсинщині будівництво елеватора місткістю 60 тис. тонн. Крім того є попередня домовленість з керівництвом області про спільне будівництво кількох великотоварних молочних комплексів.
– Концерн «Укрпромінвест» та його дочірні підприємства на Вінниччині демонструють сучасні підходи до аграрного виробництва, які полягають у запровадженні інтенсивних новітніх технологій. Без таких технологій наше сільське господарство не має майбутнього, – прокоментував діяльність головного інвестора Вінниччини голова обласної Ради Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація