24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Партнерство Роздрукувати

Обласна влада і концерн «Укрпромінвест» реалізовуватимуть спільні проекти

Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко та генеральний директор концерну «Укрпромінвест» Олексій Порошенко реалізовуватимуть на Вінниччині кілька спільних проектів.
Зокрема, родина Порошенків дала згоду на свою участь у реконструкції Гайсинської районної лікарні. Пропозицію щодо спільної участі у відновленні медичного закладу озвучив голова облдержадміністрації Микола Джига 16 червня під час поїдки керівництва області на Гайсинський цукровий завод, який належить концерну «Укрпромінвест».
– Реконструкція лікарні має відбутися у світлі реформи охорони здоров’я і завдань Президента щодо покращення надання медичних послуг населенню, – зазначив М.Джига. І додав, що реконструкцію лікарні планують завершити до листопада поточного року.
Крім того, власники концерну «Укрпромінвест» у 2011 році планують вкласти 50 млн. грн. у модернізацію Гайсинського цукрового заводу, а у 2012-му збільшити суму інвестицій у підприємство до 120 млн. грн. За словами Олексія Порошенка, це дозволить збільшити обсяги переробки буряка до 8 тис. тонн на добу, або на 60% від теперішнього. Власники також планують перевести завод з газового на вугільне енергозабезпечення, що дозволить підприємству стати менш енергозвитратним.
– Здешевлення енергоресурсів, зменшення енергозатратності дасть можливість знизити собівартість цукру. Цього року ми очікуємо 10-15-тивідсоткове зниження ціни на цукор, – повідомив Петро Порошенко.
Він також додав, що концерн «Укрпромінвест» планує на Гайсинщині будівництво елеватора місткістю 60 тис. тонн. Крім того є попередня домовленість з керівництвом області про спільне будівництво кількох великотоварних молочних комплексів.
– Концерн «Укрпромінвест» та його дочірні підприємства на Вінниччині демонструють сучасні підходи до аграрного виробництва, які полягають у запровадженні інтенсивних новітніх технологій. Без таких технологій наше сільське господарство не має майбутнього, – прокоментував діяльність головного інвестора Вінниччини голова обласної Ради Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 17 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація