30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Партнерство Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» підписав меморандум із ICDT та ISD

Єврорегіон «Дністер» відтепер співпрацюватиме із двома європейськими організаціями – Міжнародним центром демократичних трансформацій (ICDT) та Інститутом стабільного розвитку (ISD). Відповідний меморандум 24 квітня у Вінниці підписали голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та віце-президент ICDT і представник ISD Шандор Келеш. Підписання відбулося в рамках ІІІ засідання Ради Єврорегіону «Дністер».

Шандор Келеш наголосив, що дані організації зацікавлені діяльністю Єврорегіону «Дністер», а відтак мають намір сприяти його розвитку.
– ICDT та ISD мають гарні європейські зв’язки, які ми можемо використовувати для зміцнення і розвитку «Дністра», – зазначив міжнародний експерт.
Він також запропонував перелік напрямів діяльності єврорегіону, як короткострокових, так і на далеку перспективу. Перший напрям Шандор Келеш назвав «Люди до людей», тобто робота зі встановлення безпосередніх контактів між жителями Молдови та Вінницької області.
Другий напрям – туризм, особливо історичний та культурний. Третій – екологія. На думку експерта, Єврорегіон «Дністер» може зробити ставку на «зелений єврорегіон» – наприклад, виробляти «зелену» енергію чи вирощувати екологічно чисті продукти харчування.
Четвертий напрям, визначений Ш.Келешем як довгостроковий, інфраструктура транспортних шляхів (як автомобільних, так і залізничних) між Вінниччиною та Молдовою.
Останнє – економічний розвиток територій, які знаходяться в межах єврорегіону «Дністер».
Для реалізації цих напрямів роботи Шандор Келеш запропонував створити спеціальний фонд, який буде займатися виключно розробкою та реалізацією проектів вищезазначених галузей.
Голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк зауважив, що пропозиції щодо співпраці від міжнародних інституцій свідчать про високий рівень організації, якій всього 3 місяці.
– За три місяці існування ми зробили набагато більше, ніж було заплановано. А головне – нас прийняла Європа. Так що зараз ми можемо переходити від організаційного етапу до цілком практичної діяльності, – зазначив С.Татусяк.

Повернутись Створено: 24 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація