Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Партнерство Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» підписав меморандум із ICDT та ISD

Єврорегіон «Дністер» відтепер співпрацюватиме із двома європейськими організаціями – Міжнародним центром демократичних трансформацій (ICDT) та Інститутом стабільного розвитку (ISD). Відповідний меморандум 24 квітня у Вінниці підписали голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та віце-президент ICDT і представник ISD Шандор Келеш. Підписання відбулося в рамках ІІІ засідання Ради Єврорегіону «Дністер».

Шандор Келеш наголосив, що дані організації зацікавлені діяльністю Єврорегіону «Дністер», а відтак мають намір сприяти його розвитку.
– ICDT та ISD мають гарні європейські зв’язки, які ми можемо використовувати для зміцнення і розвитку «Дністра», – зазначив міжнародний експерт.
Він також запропонував перелік напрямів діяльності єврорегіону, як короткострокових, так і на далеку перспективу. Перший напрям Шандор Келеш назвав «Люди до людей», тобто робота зі встановлення безпосередніх контактів між жителями Молдови та Вінницької області.
Другий напрям – туризм, особливо історичний та культурний. Третій – екологія. На думку експерта, Єврорегіон «Дністер» може зробити ставку на «зелений єврорегіон» – наприклад, виробляти «зелену» енергію чи вирощувати екологічно чисті продукти харчування.
Четвертий напрям, визначений Ш.Келешем як довгостроковий, інфраструктура транспортних шляхів (як автомобільних, так і залізничних) між Вінниччиною та Молдовою.
Останнє – економічний розвиток територій, які знаходяться в межах єврорегіону «Дністер».
Для реалізації цих напрямів роботи Шандор Келеш запропонував створити спеціальний фонд, який буде займатися виключно розробкою та реалізацією проектів вищезазначених галузей.
Голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк зауважив, що пропозиції щодо співпраці від міжнародних інституцій свідчать про високий рівень організації, якій всього 3 місяці.
– За три місяці існування ми зробили набагато більше, ніж було заплановано. А головне – нас прийняла Європа. Так що зараз ми можемо переходити від організаційного етапу до цілком практичної діяльності, – зазначив С.Татусяк.

Повернутись Створено: 24 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація