Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Партнерство Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» підписав меморандум із ICDT та ISD

Єврорегіон «Дністер» відтепер співпрацюватиме із двома європейськими організаціями – Міжнародним центром демократичних трансформацій (ICDT) та Інститутом стабільного розвитку (ISD). Відповідний меморандум 24 квітня у Вінниці підписали голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та віце-президент ICDT і представник ISD Шандор Келеш. Підписання відбулося в рамках ІІІ засідання Ради Єврорегіону «Дністер».

Шандор Келеш наголосив, що дані організації зацікавлені діяльністю Єврорегіону «Дністер», а відтак мають намір сприяти його розвитку.
– ICDT та ISD мають гарні європейські зв’язки, які ми можемо використовувати для зміцнення і розвитку «Дністра», – зазначив міжнародний експерт.
Він також запропонував перелік напрямів діяльності єврорегіону, як короткострокових, так і на далеку перспективу. Перший напрям Шандор Келеш назвав «Люди до людей», тобто робота зі встановлення безпосередніх контактів між жителями Молдови та Вінницької області.
Другий напрям – туризм, особливо історичний та культурний. Третій – екологія. На думку експерта, Єврорегіон «Дністер» може зробити ставку на «зелений єврорегіон» – наприклад, виробляти «зелену» енергію чи вирощувати екологічно чисті продукти харчування.
Четвертий напрям, визначений Ш.Келешем як довгостроковий, інфраструктура транспортних шляхів (як автомобільних, так і залізничних) між Вінниччиною та Молдовою.
Останнє – економічний розвиток територій, які знаходяться в межах єврорегіону «Дністер».
Для реалізації цих напрямів роботи Шандор Келеш запропонував створити спеціальний фонд, який буде займатися виключно розробкою та реалізацією проектів вищезазначених галузей.
Голова Ради Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк зауважив, що пропозиції щодо співпраці від міжнародних інституцій свідчать про високий рівень організації, якій всього 3 місяці.
– За три місяці існування ми зробили набагато більше, ніж було заплановано. А головне – нас прийняла Європа. Так що зараз ми можемо переходити від організаційного етапу до цілком практичної діяльності, – зазначив С.Татусяк.

Повернутись Створено: 24 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація