Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Партнерство Роздрукувати

Вінниччина та Мазовія укладуть угоду про співпрацю

Вінницька область та Мазовецьке воєводство у грудні підпишуть меморандум про співпрацю. Про це журналістам 21 вересня під час брифінгу з нагоди візиту Президента Польщі Броніслава Коморовського до Вінниці повідомив Шеф Канцелярії Президента Республіки Польща Яцек Міхаловські.
Домовленості про підписання угоди між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством Республіки Польща було досягнуто в ході зустрічі Броніслава Коморовського з керівниками області та міста. За словами Яцека Міхаловського, офіційний візит Президента Польщі до Вінниці був направлений на поглиблення економічної співпраці між областю та Мазовецьким воєводством з центром у Варшаві.
«У грудні буде підписано договір між Мазовецьким воєводством (Варшава) та Вінницьким регіоном. Це дасть змогу налагодити додаткові контакти між воєводствами Польщі та Вінниччини. У вашому регіоні проживає багато поляків. Є також польський бізнес, що працює в області. Певен, що наш візит стане налагодженням послідовної роботи, щоб у майбутньому можна було сказати, що Польща – економічний партнер номер один за обсягами товарообігу з Вінницьким регіоном", – зазначив Яцек Міхаловські.
Яцек Міхаловскі також вважає, що для розвитку відносин України та Польщі зараз немає нічого важливішого, ніж продовження співпраці у соціально-гуманітарній сфері, а також налагодження мостів дружби та порозуміння між українською та польською молоддю.

Для довідки: Мазовецьке воєводство є найпотужнішим регіоном Республіки Польща. Воно дає 22% загального ВВП країни. На сьогодні Вінниччина активно співпрацює із воєводствами Польщі. В даний час реалізується близько 210 партнерських угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво територіальних громад області та Сьвєнтокшиського, Лодзинського, Великопольського, Малопольського, Мазовецького, Поморського, Опольського, Вармінсько-Мазурського і Підкарпатського воєводств Республіки Польща. Особливо цінною для області є 54-річна історія побратимства зі Сьвєнтокшиським воєводством.

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1023

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація