Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Партнерство Роздрукувати

Вінниччина та Мазовія укладуть угоду про співпрацю

Вінницька область та Мазовецьке воєводство у грудні підпишуть меморандум про співпрацю. Про це журналістам 21 вересня під час брифінгу з нагоди візиту Президента Польщі Броніслава Коморовського до Вінниці повідомив Шеф Канцелярії Президента Республіки Польща Яцек Міхаловські.
Домовленості про підписання угоди між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством Республіки Польща було досягнуто в ході зустрічі Броніслава Коморовського з керівниками області та міста. За словами Яцека Міхаловського, офіційний візит Президента Польщі до Вінниці був направлений на поглиблення економічної співпраці між областю та Мазовецьким воєводством з центром у Варшаві.
«У грудні буде підписано договір між Мазовецьким воєводством (Варшава) та Вінницьким регіоном. Це дасть змогу налагодити додаткові контакти між воєводствами Польщі та Вінниччини. У вашому регіоні проживає багато поляків. Є також польський бізнес, що працює в області. Певен, що наш візит стане налагодженням послідовної роботи, щоб у майбутньому можна було сказати, що Польща – економічний партнер номер один за обсягами товарообігу з Вінницьким регіоном", – зазначив Яцек Міхаловські.
Яцек Міхаловскі також вважає, що для розвитку відносин України та Польщі зараз немає нічого важливішого, ніж продовження співпраці у соціально-гуманітарній сфері, а також налагодження мостів дружби та порозуміння між українською та польською молоддю.

Для довідки: Мазовецьке воєводство є найпотужнішим регіоном Республіки Польща. Воно дає 22% загального ВВП країни. На сьогодні Вінниччина активно співпрацює із воєводствами Польщі. В даний час реалізується близько 210 партнерських угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво територіальних громад області та Сьвєнтокшиського, Лодзинського, Великопольського, Малопольського, Мазовецького, Поморського, Опольського, Вармінсько-Мазурського і Підкарпатського воєводств Республіки Польща. Особливо цінною для області є 54-річна історія побратимства зі Сьвєнтокшиським воєводством.

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1060

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація