4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Партнерство Роздрукувати

Вінниччина та Мазовія укладуть угоду про співпрацю

Вінницька область та Мазовецьке воєводство у грудні підпишуть меморандум про співпрацю. Про це журналістам 21 вересня під час брифінгу з нагоди візиту Президента Польщі Броніслава Коморовського до Вінниці повідомив Шеф Канцелярії Президента Республіки Польща Яцек Міхаловські.
Домовленості про підписання угоди між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством Республіки Польща було досягнуто в ході зустрічі Броніслава Коморовського з керівниками області та міста. За словами Яцека Міхаловського, офіційний візит Президента Польщі до Вінниці був направлений на поглиблення економічної співпраці між областю та Мазовецьким воєводством з центром у Варшаві.
«У грудні буде підписано договір між Мазовецьким воєводством (Варшава) та Вінницьким регіоном. Це дасть змогу налагодити додаткові контакти між воєводствами Польщі та Вінниччини. У вашому регіоні проживає багато поляків. Є також польський бізнес, що працює в області. Певен, що наш візит стане налагодженням послідовної роботи, щоб у майбутньому можна було сказати, що Польща – економічний партнер номер один за обсягами товарообігу з Вінницьким регіоном", – зазначив Яцек Міхаловські.
Яцек Міхаловскі також вважає, що для розвитку відносин України та Польщі зараз немає нічого важливішого, ніж продовження співпраці у соціально-гуманітарній сфері, а також налагодження мостів дружби та порозуміння між українською та польською молоддю.

Для довідки: Мазовецьке воєводство є найпотужнішим регіоном Республіки Польща. Воно дає 22% загального ВВП країни. На сьогодні Вінниччина активно співпрацює із воєводствами Польщі. В даний час реалізується близько 210 партнерських угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво територіальних громад області та Сьвєнтокшиського, Лодзинського, Великопольського, Малопольського, Мазовецького, Поморського, Опольського, Вармінсько-Мазурського і Підкарпатського воєводств Республіки Польща. Особливо цінною для області є 54-річна історія побратимства зі Сьвєнтокшиським воєводством.

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1173

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація