Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Партнерство Роздрукувати

Вінниччина та Мазовія укладуть угоду про співпрацю

Вінницька область та Мазовецьке воєводство у грудні підпишуть меморандум про співпрацю. Про це журналістам 21 вересня під час брифінгу з нагоди візиту Президента Польщі Броніслава Коморовського до Вінниці повідомив Шеф Канцелярії Президента Республіки Польща Яцек Міхаловські.
Домовленості про підписання угоди між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством Республіки Польща було досягнуто в ході зустрічі Броніслава Коморовського з керівниками області та міста. За словами Яцека Міхаловського, офіційний візит Президента Польщі до Вінниці був направлений на поглиблення економічної співпраці між областю та Мазовецьким воєводством з центром у Варшаві.
«У грудні буде підписано договір між Мазовецьким воєводством (Варшава) та Вінницьким регіоном. Це дасть змогу налагодити додаткові контакти між воєводствами Польщі та Вінниччини. У вашому регіоні проживає багато поляків. Є також польський бізнес, що працює в області. Певен, що наш візит стане налагодженням послідовної роботи, щоб у майбутньому можна було сказати, що Польща – економічний партнер номер один за обсягами товарообігу з Вінницьким регіоном", – зазначив Яцек Міхаловські.
Яцек Міхаловскі також вважає, що для розвитку відносин України та Польщі зараз немає нічого важливішого, ніж продовження співпраці у соціально-гуманітарній сфері, а також налагодження мостів дружби та порозуміння між українською та польською молоддю.

Для довідки: Мазовецьке воєводство є найпотужнішим регіоном Республіки Польща. Воно дає 22% загального ВВП країни. На сьогодні Вінниччина активно співпрацює із воєводствами Польщі. В даний час реалізується близько 210 партнерських угод про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво територіальних громад області та Сьвєнтокшиського, Лодзинського, Великопольського, Малопольського, Мазовецького, Поморського, Опольського, Вармінсько-Мазурського і Підкарпатського воєводств Республіки Польща. Особливо цінною для області є 54-річна історія побратимства зі Сьвєнтокшиським воєводством.

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація