Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Патрульна поліція міста Вінниці відзначила першу річницю Роздрукувати

24 лютого в приміщенні міського палацу мистецтв «Зоря» відбулись урочисті заходи з нагоди святкування першої річниці діяльності патрульної поліції у місті Вінниці. Привітати полісменів та їх очільника Редвана Усеїнова завітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, секретар міської ради Павло Яблонський.

Під час офіційної частини свята крім теплих слів вітання від керівництва та гостей, патрульні та працівники апарату патрульної поліції отримали чергові спеціальні звання, відзнаки, подяки та Грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради. Нагороджені були кращі патрульні Управління, які протягом року проявили свій професіоналізм та відданість справі.

В свою чергу начальник Управління патрульної поліції у м. Вінниці Редван Усеїнов вручив подяки керівництву області та міста за активну громадську позицію, небайдужість, підтримку та вагомий внесок у розвиток патрульної поліції.

Розважальною програмою святкування стали виступи найкращих колективів та виконавців міста. Зокрема, виступили художній колектив «Барвінок», зразковий аматорський ансамбль бального танцю «Болеро», вихованці міського палацу мистецтв «Зоря», соліст Вінницького естрадно-духового оркестру «ВінБенд» Павло Пазюк, вокальний ансамбль патрульної поліції у місті Вінниці, вихованці Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи із складно-координаційних видів спорту, майстри спорту, володарі Кубку України, фіналісти чемпіонатів Європи та світу Аліна Кіпень, Анастасія Сотник, Діана Заїченко. Свій талант продемонстрував також патрульний поліцейський Володимир Гаврилюк, який виконав для присутніх українську народну пісню.

Управління патрульної поліції у м.Вінниці Департаменту патрульної поліції було створено 22 лютого 2016 року. Наразі особовий склад налічує 233 патрульних, з них - 22 жінки.

Середній вік поліціянтів – 27 років. В середньому за добу патрульні поліцейські опрацьовують близько 200 викликів. На службу щозміни заступає 17 автопатрулів.

Повернутись Створено: 24 лютого 2017 року, 19:49 Переглядів: 1628

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація