Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Патрульна поліція міста Вінниці відзначила першу річницю Роздрукувати

24 лютого в приміщенні міського палацу мистецтв «Зоря» відбулись урочисті заходи з нагоди святкування першої річниці діяльності патрульної поліції у місті Вінниці. Привітати полісменів та їх очільника Редвана Усеїнова завітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, секретар міської ради Павло Яблонський.

Під час офіційної частини свята крім теплих слів вітання від керівництва та гостей, патрульні та працівники апарату патрульної поліції отримали чергові спеціальні звання, відзнаки, подяки та Грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради. Нагороджені були кращі патрульні Управління, які протягом року проявили свій професіоналізм та відданість справі.

В свою чергу начальник Управління патрульної поліції у м. Вінниці Редван Усеїнов вручив подяки керівництву області та міста за активну громадську позицію, небайдужість, підтримку та вагомий внесок у розвиток патрульної поліції.

Розважальною програмою святкування стали виступи найкращих колективів та виконавців міста. Зокрема, виступили художній колектив «Барвінок», зразковий аматорський ансамбль бального танцю «Болеро», вихованці міського палацу мистецтв «Зоря», соліст Вінницького естрадно-духового оркестру «ВінБенд» Павло Пазюк, вокальний ансамбль патрульної поліції у місті Вінниці, вихованці Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи із складно-координаційних видів спорту, майстри спорту, володарі Кубку України, фіналісти чемпіонатів Європи та світу Аліна Кіпень, Анастасія Сотник, Діана Заїченко. Свій талант продемонстрував також патрульний поліцейський Володимир Гаврилюк, який виконав для присутніх українську народну пісню.

Управління патрульної поліції у м.Вінниці Департаменту патрульної поліції було створено 22 лютого 2016 року. Наразі особовий склад налічує 233 патрульних, з них - 22 жінки.

Середній вік поліціянтів – 27 років. В середньому за добу патрульні поліцейські опрацьовують близько 200 викликів. На службу щозміни заступає 17 автопатрулів.

Повернутись Створено: 24 лютого 2017 року, 19:49 Переглядів: 1855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація