6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Патрульна поліція міста Вінниці відзначила першу річницю Роздрукувати

24 лютого в приміщенні міського палацу мистецтв «Зоря» відбулись урочисті заходи з нагоди святкування першої річниці діяльності патрульної поліції у місті Вінниці. Привітати полісменів та їх очільника Редвана Усеїнова завітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, секретар міської ради Павло Яблонський.

Під час офіційної частини свята крім теплих слів вітання від керівництва та гостей, патрульні та працівники апарату патрульної поліції отримали чергові спеціальні звання, відзнаки, подяки та Грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради. Нагороджені були кращі патрульні Управління, які протягом року проявили свій професіоналізм та відданість справі.

В свою чергу начальник Управління патрульної поліції у м. Вінниці Редван Усеїнов вручив подяки керівництву області та міста за активну громадську позицію, небайдужість, підтримку та вагомий внесок у розвиток патрульної поліції.

Розважальною програмою святкування стали виступи найкращих колективів та виконавців міста. Зокрема, виступили художній колектив «Барвінок», зразковий аматорський ансамбль бального танцю «Болеро», вихованці міського палацу мистецтв «Зоря», соліст Вінницького естрадно-духового оркестру «ВінБенд» Павло Пазюк, вокальний ансамбль патрульної поліції у місті Вінниці, вихованці Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи із складно-координаційних видів спорту, майстри спорту, володарі Кубку України, фіналісти чемпіонатів Європи та світу Аліна Кіпень, Анастасія Сотник, Діана Заїченко. Свій талант продемонстрував також патрульний поліцейський Володимир Гаврилюк, який виконав для присутніх українську народну пісню.

Управління патрульної поліції у м.Вінниці Департаменту патрульної поліції було створено 22 лютого 2016 року. Наразі особовий склад налічує 233 патрульних, з них - 22 жінки.

Середній вік поліціянтів – 27 років. В середньому за добу патрульні поліцейські опрацьовують близько 200 викликів. На службу щозміни заступає 17 автопатрулів.

Повернутись Створено: 24 лютого 2017 року, 19:49 Переглядів: 1723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація