24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Павло Ковтонюк: «Вам, місцевим громадам, максимально надані повноваження для визначення центрів госпітальних округів» Роздрукувати

Сьогодні, 1 лютого, за участю заступника Міністра охорони здоров’я України Павла Ковтонюка, першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, голови облдержадміністрації Валерія Коровія та директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович відбулася прес-конференція щодо проведення медичної реформи на теренах Вінниччини.

Участь у роботі зібрання взяли керівники профільних департаментів облдержадміністрації, голови райдержадмиіністрацій, головні лікарі районних  центральних клінічних лікарень, провідні місцеві засоби масової інформації, інтернет-видання, телебачення, громадськість.

Прозвучало безліч запитань, що стосуються процедури формування госпітальних округів, проведення реформування первинної медичної ланки, розподілу та спеціалізації місцевих районних лікарень; впровадження страхового медичного полісу, реформування вторинної та первинної ланки медицини, тощо.

Павло Анатолійович надав вичерпну відповідь на поставлені запитання та зазначив:

– Доля центральних клінічних районних лікарень знаходиться в руках громади. Якщо буде впроваджена страхова медицина, – саме громада повинна подумати, як вона з цим впорається. Це ваші лікарні, ви вирішуєте їхнню долю. 18 областей подали свої пропозиції з формування госпітальних округів. У Вінниччини своє бачення, тому утворена робоча група повинна напрацювати нові зміни до округів та подати їх на затвердження.

Довідка. 26 січня 2017 року підписане Розпорядження першого заступника голови обласної Ради №16 «Про створення робочої групи», до складу якої увійшли: перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради на чолі з Ярославом Хребтієм, представники Департаменту охорони здоров’я ОДА, по одному представнику від фракцій в обласній Раді, голови районних, міських обласного та районного значення рад.

Повернутись Створено: 1 лютого 2017 року, 16:40 Переглядів: 673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація