30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Павло Ковтонюк зустрівся із членами робочої групи щодо скасування формування госпітальних округів у Вінницькій області Роздрукувати

Під час робочого візиту в місті Вінниці заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк зустрівся із членами робочої групи щодо скасування формування госпітальних округів Вінницької області.

Зустріч відбулася за участі голови облдержадміністрації Валерія Коровія, першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, директора Департаменту охорони здоров’я Людмили Грабович та голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради Ярослава Хребтія.

В ході зустрічі Павло Ковтонюк розповів присутнім про медичну реформу, зокрема, про створення госпітальних округів, госпітальних рад, про нові принципи оплати праці, про страхову медицину тощо.

Під час спілкування звучали питання стосовно нормативно-правових документів з чітко прописаними пунктами подальшої роботи утворених госпітальних округів, а також не менш хвилюючим питанням для присутніх було питання фінансування новостворених госпітальних округів.

Людмила Щербаківська передала Павлу Ковтонюку звернення стосовно скасування формування госпітальних округів, яке було підготовлено членами робочої групи на попередніх засіданнях.

Повернутись Створено: 2 лютого 2017 року, 11:36 Переглядів: 880

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація