Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перед сесією бюджетна комісія провела засідання Роздрукувати

26 вересня, перед пленарним засіданням 39 чергової сесії, під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, за участі заступника голови обласної держаної адміністрації Василя Броварника, керівників департаментів.

– Нагальне проведення комісії зумовлене відповідальністю, яка направлена на вирішення невідкладних, кардинальних рішень, тому що бюджетна комісія працює фактично «з коліс», – зазначив Геннадій Мазур.

Директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко ознайомив із змінами до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», які депутати підтримали одноголосно.

Заступник голови обласної держаної адміністрації Василь Броварник ознайомив членів комісії зі змінами до Програми підвищення  енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області  на 2017-2022 роки.

З протоколом та висновками 124-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 26 вересня 2019 року, 11:11
Оновлено: 26 вересня 2019 року, 11:17
Переглядів: 355

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація