Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Передчасно пішов з життя голова Немирівської районної ради Володимир Дзевелюк Роздрукувати

Вінницька обласна адміністрація та Вінницька обласна Рада висловлюють глибокі співчуття з приводу передчасної смерті голови Немирівської районної ради Дзевелюка Володимира Дмитровича (15.08.1958-27.07.2016)

Пішла з життя людина, чий внесок у розбудову краю  важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в органах місцевого самоврядування. Передчасна смерть Володимира Дмитровича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег, усієї  Вінниччини.

Світла пам’ять про справжнього патріота України, який присвятив своє життя розвитку рідного краю, назавжди залишиться у наших серцях. Вінниччина втратила умілого, досвідченого організатора, хорошого господаря, працелюба, мудрого керівника, добру та щиру людину.

Дзевелюк Володимир Дмитрович народився 15.08.1958 року в селі Гунча Гайсинського району Вінницької області. Навчався у Брацлавському сільськогосподарському технікумі. До листопада 1978 року ніс службу у військовій частині 01084 Одеського військового округу. У листопаді 1980 року переїхав у м. Немирів, де до травня 1982 року працював економістом комбікормового заводу. В червні 1992 року був обраний заступником голови Ради колгоспів. На цій посаді пропрацював до січня 1995 року. З січня 1995 року - заступник директора Вінницького головного нафтобазового господарства, а з липня 1997 року по листопад 2010 року - директор ТОВ «Немирівнафтобаза». З листопада 2010 року - голова Немирівської районної ради шостого скликання, а з листопада 2015-го -  сьомого.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким у зв’язку з тяжкою втратою.

Прощання  з Володимиром Дмитровичем відбудеться 29 липня у його будинку у м.Немирів, вул. Миру, 7 (до 11 год). Після траурна процесія вирушить до Свято-Троїцького жіночого монастиря, де відбудеться відспівування. Похоронять Володимира Дзевелюка на Центральному кладовищі м.Немирова.

 

Голова                                                                          Голова

Вінницької обласної                                                 Вінницької обласної Ради 

державної адміністрації                             

Валерій Коровій                                                        Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 28 липня 2016 року, 13:08 Переглядів: 1351

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація