Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Передовий досвід Вінниччини в питанні призначення головних лікарів запровадять в усій Україні Роздрукувати

“Звільнення головних лікарів у Вінницькій області - це та практика, яку будемо застосувати по всіх областях”, - про це написав у своєму блозі на gazeta.ua Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій, заявивши таким чином про підтримку ініціативи голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка щодо запровадження прозорої процедури призначення керівників закладів охорони здоров’я у Вінницькій області.

Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій так прокоментував процес відбору і призначення головних лікарів Вінниччини: “Звільнення головних лікарів у Вінницькій області - це та практика, яку будемо застосувати по всіх областях. Ніхто не займається гонінням чи репресіями. У цих лікарів закінчився контракт. Тепер вони на рівних умовах з іншими претендентами беруть участь у конкурсі на заміщення вакантної посади. Прийдуть ті, хто не брав хабарів та чесно виконував свою роботу”.

Він згадав також про корупцію в медичних закладах області: “По Вінниці найбільше скаржилися на головного лікаря експертної комісії, яка видає довідки про інвалідність. Жінка з міста Бар сказала, що у хворої на шизофренію сусідки щороку вимагають 2 тисячі гривень. Чоловік після двох інсультів та операції на серці мав заплатити за групу 3 тисячі доларів. Він не мав таких грошей. Лікарі написали, що здоровий.  Питаю: навіщо платили? Кажуть - бо довідку не видають, а поскаржитися немає кому. Скрізь кругова порука. А взагалі у країні треба міняти все кардинально. Страшно, що відбулася така масштабна революція, загинули люди, а в нас залишилися старі чиновники, старі керівники”, - прокоментував Олег Мусій.

Варто зазначити, що після виїзного засідання Уряду у Вінниці Олег Мусій спілкувався із Сергієм Свитком щодо призначення керівників закладів охорони здоров’я в області. Він запевнив очільника обласної Ради у тому, що підтримує таку ініціативу, оскільки кадрові зміни відбуватимуться під контролем громадськості.

Нагадаємо, що 21-22 травня 2014 року було проведено спільне засідання чотирьох постійних комісій Вінницької обласної Ради за участі ЗМІ, представників трудових колективів, громадських організацій, на якому розглядались кандидатури осіб, які пропонувалися для призначення на посади керівників закладів охорони здоров’я. Засіданню передувало широке обговорення цих кандидатур на вакантні посади у трудових колективах і громадських організаціях.

Таким чином, вперше на Вінниччині новим керівництвом обласної Ради було започатковано публічний процес активної участі громадськості та ЗМІ у питанні відбору і призначення керівників закладів сфери охорони здоров’я. За підсумками спільного засідання комісій обласної Ради і громадського обговорення, голова обласної Ради Сергій Свитко підписав низку розпоряджень щодо призначення 24 осіб на вакантні посади керівників закладів охорони здоров’я Вінницької області. Зазначені кандидатури отримали одностайну підтримку трудових колективів, громадськості і постійних комісій обласної Ради. Кандидатури осіб, що претендують на вакантні посади керівників ще 12-ти комунальних закладів, перебувають на розгляді керівництва обласної Ради.

Повернутись Створено: 27 травня 2014 року, 19:13 Переглядів: 1301

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація