Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Перемога у конкурсі дасть можливість створити в області Центр сільськогосподарського дорадництва Роздрукувати

В рамках Стратегії розвитку Вінницької області Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування на місцях реалізується Програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затверджена рішенням 4 сесії обласної Ради 7-го скликання від 11 лютого 2015 року №40.

Метою Програми є забезпечення підтримки розвитку особистих селянських та фермерських господарств та їхніх об’єднань. В рамках її реалізації передбачено надання пільгових кредитів особистим селянським, фермерським господарствам, кооперативам та іншим суб’єктам на селі; часткове відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока; часткове співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги; фінансування дорадчих послуг; підтримка регіонального лізингу.

В 2016-2017 роках з обласного бюджету на фінансування цих заходів було виділено 4670 тис. грн., в тому числі на надання пільгових кредитів особистим селянським, фермерським господарствам, кооперативам та іншим суб’єктам господарювання на селі 2850 тис. грн. та на часткове відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння, або холодильну установку для зберігання і охолодження молока» –1820 тис. грн.

Протягом двох років пільгові кредити отримали 19 суб'єктів господарювання, в тому числі, 7 фермерських господарств, 11 особистих селянських господарств та 1 переробне підприємство.

В області здійснюється часткове відшкодування фізичним особам витрат за закуплену установку індивідуального доїння та/або холодильну установку для зберігання і охолодження молока з обласного бюджету.

Реалізація цього заходу спрямована на підвищення рівня механізації процесу доїння та зберігання, що відповідно підвищує якість отриманого молока. Відшкодування здійснюється в розмірі 50 % вартості закупленого обладнання.

Протягом 2016-2017 рр. цим скористались 548 фізичних осіб, які отримали відшкодування на суму 1,8 млн. грн. Додаткова потреба в коштах становить 1,0 млн. грн.

Департаментом спільно з громадськими організаціями були розроблені та подані на конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, такі проекти: «Формування агрологістичних можливостей сільських об’єднаних громад Вінницької області» спільно з вінницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»; «Формування механізму підтримки диверсифікації сільської економіки у Вінницькій області» спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

Перемога в конкурсному відборі дасть можливість створити в області Центр сільськогосподарського дорадництва та відпрацювати певні механізми формування можливостей аграрного розвитку місцевих громад.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 13:39 Переглядів: 344

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація