Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Переможці конкурсу "Людина року - 2016" Роздрукувати

Переможці обласного конкурсу «Людина року-2016»

„Громадський діяч” -  Ігор Миколайович Алексєєв, начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

„Депутат” -  Василь Андрійович Сколотяний, депутат Вінницької обласної Ради, секретар постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції Гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю, учасник АТО, керівник ГФ «Народна самооборона» Теплицького району.

„Державний службовець” – Сергій Валерійович Шевчук, начальник фінансового управління Тульчинської РДА.

„Діяч культури та мистецтва” -  Володимир Петрович Мазур, начальник відділу культури і туризму Вінницької РДА.

„Діяч науки” – Василь Харитонович Касіяненко,  завідувач кафедри загальної фізики, доктор фізико-математичних наук Вінницького Національного технічного університету

„Жінка” - Раїса Василівна Панасюк, ініціатор, засновник та директор міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».

„Журналіст електронних ЗМІ” -  Ганна Василівна Секрет, завідувач редакції культурно-мистецьких програм телебачення філії НТКУ «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА».

„Журналіст друкованих ЗМІ” -  Анатолій Петрович Жучинський, головний редактор газети «33 канал», Заслужений журналіст України.

„Міський голова, голова районної ради” -  Ігор Михайлович Винокур, Шаргородський міський голова.

„Митець” -  Володимир Тихонович Слубський, майстер гончарного мистецтва, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

„Посадова особа місцевого самоврядування” - Галина Анатоліївна Якубович, заступник Вінницького міського голови.

„Працівник освіти” -  Юрій Олексійович Брацюк, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кивачівка Теплицького району.

„Працівник охорони здоров’я” - Олег Леонідович Сергійчук, лікар-хірург серцево-судинного рентгенологічно-операційного блоку КЗ «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології».

„Працівник сільського господарства” - Петро Павлович Струсевич, голова особистого фермерського  господарства «Велес Віта» с.Попелюхи Муровановкуриловецького району.

„Працівник соціального захисту” – Наталія Іванівна Паламарчук, перший заступник директора Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради.

„Працівник сфери обслуговування” - Олександр Миколайович Стельмащук, заступник начальника підприємства КП «Вінницяоблводоканал».  

„Підприємець” - Михайло Дмитрович Левченко, директор ТОВ «Універсам» (м.Жмеринка).  

„Промисловець” - Валерій Олександрович Кожухар, голова правління ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» Ямпільського району.

„Регіональний лідер” - Сергій Станіславович Собко, Герой України.

„Роботодавець” - Олександр Сергійович Самохвалов, генеральний директор ТОВ «Люстдорф».

„Сільський, селищний голова” - Анатолій Іванович Бичок, Літинський селищний голова.

„Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектору” – Володимир Іванович Підгурський, голова особистого селянського господарства с.Гонорівка Піщанського району.

„Спортсмен” – Світлана Ахадова, майстер спорту України, виборола ліцензію на ХХХІ Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.

„Юний митець” – Олександр Подолян, юний співак, учень Шаргородської дитячої музичної школи. У 2015 році став переможцем телевізійного шоу-проекту «Маленькі гіганти».  

„Юний спортсмен” – Максим Бабушок, майстер спорту з кульової стрільби.

Створено: 13 вересня 2016 року, 16:47
Оновлено: 3 квітня 2017 року, 14:41
Переглядів: 1443

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація