Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Переможці ІІІ-ї черги конкурсу отримають кошти на реалізацію проектів Роздрукувати

7 вересня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання Конкурсної ради, під час якого розглянуто питання «Про стан фінансування ІІІ черги проектів-переможців тринадцятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області».
 Окрім представників, які входять до складу Конкурсної ради, у зібранні також взяли участь керівник секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, представник виконавчого адміністратора тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.
Відкриваючи засідання, голова обласної Ради, голова Конкурсної ради Анатолій Олійник ознайомив присутніх з листом голови облдержадміністрації Валерія Коровія, в якому йдеться про те, що за результатами проведення тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визначено проекти-переможці з загальним обсягом фінансування з обласного бюджету на суму понад 14 млн грн., в тому числі: перша черга – 5 907 732,0 грн., друга черга - 4 032 931,11 грн., третя черга - 4 193 091,0 грн.

– На сьогодшній день перші дві черги профінансовані на 100% до заявок і потреб, зазначених в проектах, – зауважив Анатолій Олійник. - Наразі Департамент фінансів ОДА має залишок в сумі, яка складає лише 2 млн 967 тис. грн. Проте, є ціла низка інших потреб, зокрема, в галузі медицини, які вимагають до 15 млн грн. додаткового фінансування. Наприклад, нагальне придбання джерела гама-випромінювання для онкодиспансеру – це майже 8 млн грн. та інші. Тому сьогодні нам необхідно визначитись і прийняти правильне рішення щодо розподілу коштів третього траншу.

Як було озвучено в ході засідання, в зв’язку з тим, що потреба у фінансуванні III-ї черги переможців тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад становить 4 193 091,0 грн., однак забезпечено бюджетними призначеннями лише 2 967 068,89 грн.

Голова обласної Ради, голова Конкурсної ради Анатолій Олійник запропонував розподілити зазначену суму пропорційно між усіма проектами-переможцями.

– Профінансуємо 70,6% від тієї суми, яку просили проектанти, – прокоментував представник виконавчого адміністратора тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук. - Відповідно, 67 переможців ІІІ-ї черги отримають суму в сукупності 2 млн 967 тис. грн.

За результатами обговорення, члени Конкурсної ради підтримали зазначене рішення.

 – Ми повинні дати собі звіт про те, що на проведення конкурсу в бюджеті було закладено 6 млн. грн. Конкурсною радою прийнято рішення про збільшення цієї суми до 14 млн. грн., але через реальні обставини нам цих коштів не вистачило. Тому ми повинні все врахувати і в 2017 рік ввійти з чітко розробленими умовами, фондом конкурсу та механізмом фінансування його, – підсумував Анатолій Олійник.

Повернутись Створено: 7 вересня 2016 року, 17:20 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація