Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Переможці ІІІ-ї черги конкурсу отримають кошти на реалізацію проектів Роздрукувати

7 вересня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання Конкурсної ради, під час якого розглянуто питання «Про стан фінансування ІІІ черги проектів-переможців тринадцятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області».
 Окрім представників, які входять до складу Конкурсної ради, у зібранні також взяли участь керівник секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, представник виконавчого адміністратора тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.
Відкриваючи засідання, голова обласної Ради, голова Конкурсної ради Анатолій Олійник ознайомив присутніх з листом голови облдержадміністрації Валерія Коровія, в якому йдеться про те, що за результатами проведення тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визначено проекти-переможці з загальним обсягом фінансування з обласного бюджету на суму понад 14 млн грн., в тому числі: перша черга – 5 907 732,0 грн., друга черга - 4 032 931,11 грн., третя черга - 4 193 091,0 грн.

– На сьогодшній день перші дві черги профінансовані на 100% до заявок і потреб, зазначених в проектах, – зауважив Анатолій Олійник. - Наразі Департамент фінансів ОДА має залишок в сумі, яка складає лише 2 млн 967 тис. грн. Проте, є ціла низка інших потреб, зокрема, в галузі медицини, які вимагають до 15 млн грн. додаткового фінансування. Наприклад, нагальне придбання джерела гама-випромінювання для онкодиспансеру – це майже 8 млн грн. та інші. Тому сьогодні нам необхідно визначитись і прийняти правильне рішення щодо розподілу коштів третього траншу.

Як було озвучено в ході засідання, в зв’язку з тим, що потреба у фінансуванні III-ї черги переможців тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад становить 4 193 091,0 грн., однак забезпечено бюджетними призначеннями лише 2 967 068,89 грн.

Голова обласної Ради, голова Конкурсної ради Анатолій Олійник запропонував розподілити зазначену суму пропорційно між усіма проектами-переможцями.

– Профінансуємо 70,6% від тієї суми, яку просили проектанти, – прокоментував представник виконавчого адміністратора тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук. - Відповідно, 67 переможців ІІІ-ї черги отримають суму в сукупності 2 млн 967 тис. грн.

За результатами обговорення, члени Конкурсної ради підтримали зазначене рішення.

 – Ми повинні дати собі звіт про те, що на проведення конкурсу в бюджеті було закладено 6 млн. грн. Конкурсною радою прийнято рішення про збільшення цієї суми до 14 млн. грн., але через реальні обставини нам цих коштів не вистачило. Тому ми повинні все врахувати і в 2017 рік ввійти з чітко розробленими умовами, фондом конкурсу та механізмом фінансування його, – підсумував Анатолій Олійник.

Повернутись Створено: 7 вересня 2016 року, 17:20 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація