Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Переможці ІІІ-ї черги конкурсу отримають кошти на реалізацію проектів Роздрукувати

7 вересня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання Конкурсної ради, під час якого розглянуто питання «Про стан фінансування ІІІ черги проектів-переможців тринадцятого обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області».
 Окрім представників, які входять до складу Конкурсної ради, у зібранні також взяли участь керівник секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, представник виконавчого адміністратора тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.
Відкриваючи засідання, голова обласної Ради, голова Конкурсної ради Анатолій Олійник ознайомив присутніх з листом голови облдержадміністрації Валерія Коровія, в якому йдеться про те, що за результатами проведення тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визначено проекти-переможці з загальним обсягом фінансування з обласного бюджету на суму понад 14 млн грн., в тому числі: перша черга – 5 907 732,0 грн., друга черга - 4 032 931,11 грн., третя черга - 4 193 091,0 грн.

– На сьогодшній день перші дві черги профінансовані на 100% до заявок і потреб, зазначених в проектах, – зауважив Анатолій Олійник. - Наразі Департамент фінансів ОДА має залишок в сумі, яка складає лише 2 млн 967 тис. грн. Проте, є ціла низка інших потреб, зокрема, в галузі медицини, які вимагають до 15 млн грн. додаткового фінансування. Наприклад, нагальне придбання джерела гама-випромінювання для онкодиспансеру – це майже 8 млн грн. та інші. Тому сьогодні нам необхідно визначитись і прийняти правильне рішення щодо розподілу коштів третього траншу.

Як було озвучено в ході засідання, в зв’язку з тим, що потреба у фінансуванні III-ї черги переможців тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад становить 4 193 091,0 грн., однак забезпечено бюджетними призначеннями лише 2 967 068,89 грн.

Голова обласної Ради, голова Конкурсної ради Анатолій Олійник запропонував розподілити зазначену суму пропорційно між усіма проектами-переможцями.

– Профінансуємо 70,6% від тієї суми, яку просили проектанти, – прокоментував представник виконавчого адміністратора тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук. - Відповідно, 67 переможців ІІІ-ї черги отримають суму в сукупності 2 млн 967 тис. грн.

За результатами обговорення, члени Конкурсної ради підтримали зазначене рішення.

 – Ми повинні дати собі звіт про те, що на проведення конкурсу в бюджеті було закладено 6 млн. грн. Конкурсною радою прийнято рішення про збільшення цієї суми до 14 млн. грн., але через реальні обставини нам цих коштів не вистачило. Тому ми повинні все врахувати і в 2017 рік ввійти з чітко розробленими умовами, фондом конкурсу та механізмом фінансування його, – підсумував Анатолій Олійник.

Повернутись Створено: 7 вересня 2016 року, 17:20 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація