12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Переможці конкурсу бізнес-планів звітували про свою роботу Роздрукувати

Представники Агенції регіонального розвитку на чолі з директором Наталією Гижко відвідали переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Серед них – проекти «Велокав’ярня з розширеним меню», «Виготовлення та продаж малотиражної книжкової та поліграфічної продукції» і «Виробництво та ремонт м’яких меблів».

На реалізацію  «Велокав’ярні з розширеним меню» підприємець отримав фінансову підтримку з обласного бюджету у розмірі 45 тис. грн. Велокав’ярня «Coffee brew bike» має десяток різновидів кавових напоїв з натуральної та якісної сировини. Вона мобільна і може протягом дня змінювати точку продажу, розширюючи коло потенційних покупців.

– Відвідування кав’ярень та вживання кави в нашій країні вже давно набуло статусу соціокультурного явища. Попит на каву пояснюється не лише потребою втамувати спрагу  чи стимулювати розумову діяльність, а в переважній більшості потребою  поспілкуватись в колі друзів, зайняти своє дозвілля. Тому кавовий бізнес дуже популярний, – каже підприємець.

З метою залучення ширшого кола клієнтів, підприємець, за освітою юрист, надає «юридичні консультації за філіжанкою кави» в неформальному середовищі та ряд інших акційних пропозиції.

В майбутньому підприємець планує збільшити асортимент гарячих напоїв,  а також продавати холодні напої,  натуральну випічку, виготовлену на замовлення.

Переможець конкурсу з проектом «Виготовлення та продаж малотиражної книжкової та поліграфічної продукції» з минулого року  виготовляє якісну поліграфічну продукцію різного типу та формату. За кошти обласного бюджету в розмірі 40 тис. грн придбали електричну гільйотину. Сучасне обладнання дозволяє друкарні конкурувати з традиційними великими друкарнями в тиражах та якості повно-кольорової продукції, і при цьому виконувати замовлення значно оперативніше. Завдяки отриманим коштам колектив  друкарні збільшився на одну особу.

– Будь-який якісний друк можна легко зіпсувати неякісною постдрукарською роботою, – зауважила власниця бізнесу Юлія Кушнір. – Тому цей етап дуже важливий у друкарській справі. Отримати якісний різ сторінок книги або візитної картки можна або за рахунок професійної роботи досвідченого спеціаліста або за рахунок автоматизації цього процесу. Для малого підприємства вигідніше придбати автоматизований різак, за яким працюватиме спеціаліст середньої кваліфікації, що значно зменшує витрати на виробництво книг.

Ще один переможець конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців Олександр Верюханов отримав фінансову підтримку з обласного бюджету в розмірі 46 тис. грн. Він займається перетяжкою старих меблів та виробництвом нових. За отримані кошти придбав компресор та дві промислові  швейні машинки для перетяжки та ремонту м’яких меблів. Придбане обладнання дозволило створити два додаткових робочих місця.

Підприємець розповідає, що працює без вихідних, заради зручності своїх клієнтів та може запропонувати послуги на будь-який, навіть мінімальний, бюджет. Також на підприємстві діє система скидок для пенсіонерів та постійних клієнтів. В майбутньому підприємець планує зменшити відсоток перетяжки старих меблів та сфокусуватись на виробництві нових.

Візити до підприємців здійснювались з метою порівняти заплановані в бізнес-планах показники з наявними.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 11:05 Переглядів: 202

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація