Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Переможці конкурсу бізнес-планів звітували про свою роботу Роздрукувати

Представники Агенції регіонального розвитку на чолі з директором Наталією Гижко відвідали переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи) в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Серед них – проекти «Велокав’ярня з розширеним меню», «Виготовлення та продаж малотиражної книжкової та поліграфічної продукції» і «Виробництво та ремонт м’яких меблів».

На реалізацію  «Велокав’ярні з розширеним меню» підприємець отримав фінансову підтримку з обласного бюджету у розмірі 45 тис. грн. Велокав’ярня «Coffee brew bike» має десяток різновидів кавових напоїв з натуральної та якісної сировини. Вона мобільна і може протягом дня змінювати точку продажу, розширюючи коло потенційних покупців.

– Відвідування кав’ярень та вживання кави в нашій країні вже давно набуло статусу соціокультурного явища. Попит на каву пояснюється не лише потребою втамувати спрагу  чи стимулювати розумову діяльність, а в переважній більшості потребою  поспілкуватись в колі друзів, зайняти своє дозвілля. Тому кавовий бізнес дуже популярний, – каже підприємець.

З метою залучення ширшого кола клієнтів, підприємець, за освітою юрист, надає «юридичні консультації за філіжанкою кави» в неформальному середовищі та ряд інших акційних пропозиції.

В майбутньому підприємець планує збільшити асортимент гарячих напоїв,  а також продавати холодні напої,  натуральну випічку, виготовлену на замовлення.

Переможець конкурсу з проектом «Виготовлення та продаж малотиражної книжкової та поліграфічної продукції» з минулого року  виготовляє якісну поліграфічну продукцію різного типу та формату. За кошти обласного бюджету в розмірі 40 тис. грн придбали електричну гільйотину. Сучасне обладнання дозволяє друкарні конкурувати з традиційними великими друкарнями в тиражах та якості повно-кольорової продукції, і при цьому виконувати замовлення значно оперативніше. Завдяки отриманим коштам колектив  друкарні збільшився на одну особу.

– Будь-який якісний друк можна легко зіпсувати неякісною постдрукарською роботою, – зауважила власниця бізнесу Юлія Кушнір. – Тому цей етап дуже важливий у друкарській справі. Отримати якісний різ сторінок книги або візитної картки можна або за рахунок професійної роботи досвідченого спеціаліста або за рахунок автоматизації цього процесу. Для малого підприємства вигідніше придбати автоматизований різак, за яким працюватиме спеціаліст середньої кваліфікації, що значно зменшує витрати на виробництво книг.

Ще один переможець конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців Олександр Верюханов отримав фінансову підтримку з обласного бюджету в розмірі 46 тис. грн. Він займається перетяжкою старих меблів та виробництвом нових. За отримані кошти придбав компресор та дві промислові  швейні машинки для перетяжки та ремонту м’яких меблів. Придбане обладнання дозволило створити два додаткових робочих місця.

Підприємець розповідає, що працює без вихідних, заради зручності своїх клієнтів та може запропонувати послуги на будь-який, навіть мінімальний, бюджет. Також на підприємстві діє система скидок для пенсіонерів та постійних клієнтів. В майбутньому підприємець планує зменшити відсоток перетяжки старих меблів та сфокусуватись на виробництві нових.

Візити до підприємців здійснювались з метою порівняти заплановані в бізнес-планах показники з наявними.

Повернутись Створено: 31 липня 2018 року, 11:01
Оновлено: 31 липня 2018 року, 11:04
Переглядів: 373

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація