Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Переможці конкурсу «Благодійна Вінниччина» отримали нагороди Роздрукувати

24 березня у Вінницькій області відбулось нагородження переможців та лауреатів регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України.

Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи, є Вінницький регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Вінниччина», де на реальних прикладах можна побачити, яких висот досягли вінничани у добрих справах.

Цьогоріч у рамках конкурсу вшанували кращих в регіоні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювали їх до поширення ефективних доброчинних практик.

За словами організаторів, Вінниччина стала лідером за кількістю поданих на регіональному етапі конкурсу заявок – 171, з  них отримали високу відзнаку у своїх категоріях 13 номінантів, також було відзначено 39 лауреатів.

Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, окремі доброчинці, меценати та волонтери Вінниччини зібрались в залі Вінницької обласної філармонії, де відбувалось урочисте нагородження.

Приємно відзначити, що «Янгола добра»  у номінації «Регіональна благодійність» отримала ГО «Соціальний центр МХП», яка працює на території Тростянецького, Теплицького, Гайсинського, Бершадського районів та міста Ладижина. Вдалось реалізувати десятки проектів, націлених на допомогу, як окремих громадян, так і мешканців цілих громад та районів. Лауреатом цієї номінації  став Благодійний фонд депутата обласної Ради Людмили Станіславенко.

Депутат обласної Ради, директора з розвитку ГО Лариса Білозір каже, що висока нагорода - це відзнака кожного члена команди громадської організації.

- Минулого року ми стали лауреатами, в цьому році - вже переможцями,- каже вона. - Рада, що ця нагорода стала відзнакою всього нашого колективу, тому хочу їм подякувати за самовіддану та інколи виснажливу, але таку потрібну роботу на благо людей.

У 2016 році колектив ГО «Соціальний центр МХП» допоміг 560 особам, з яких 215 осіб - онкохворі, 15 - з діагнозом «Гепатит С», 193 - на оперативні втручання тощо.

Крім того, ГО «Соціальний центр МХП» активно підтримує й громади в їхньому розвитку допомагаючи осучаснювати заклади освіти та охорони здоров'я, підтримує спортивну галузь та воїнів АТО.

Також виступає співфінансистом у проектах місцевих громад в рамках обласного регіонального конкурсу, нарівні з місцевими бюджетами, фінансуючи інфраструктурні проекти.

У 2017 році на 14-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад ГО «Соціальний центр МХП» надала листи-гарантії на співфінансування 78 проектів з 155 поданих чотирма районами Вінниччини на загальну суму майже 1,6 млн. грн.

Нагорода - це лише початок, адже Національна експертна рада конкурсу за результатом регіональних відборів оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Янгел добра» і дипломами відбудеться на головній церемонії у Києві.

Повернутись Створено: 27 березня 2017 року, 12:27 Переглядів: 1066

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація