Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Переможці конкурсу «Благодійна Вінниччина» отримали нагороди Роздрукувати

24 березня у Вінницькій області відбулось нагородження переможців та лауреатів регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України.

Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи, є Вінницький регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Вінниччина», де на реальних прикладах можна побачити, яких висот досягли вінничани у добрих справах.

Цьогоріч у рамках конкурсу вшанували кращих в регіоні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювали їх до поширення ефективних доброчинних практик.

За словами організаторів, Вінниччина стала лідером за кількістю поданих на регіональному етапі конкурсу заявок – 171, з  них отримали високу відзнаку у своїх категоріях 13 номінантів, також було відзначено 39 лауреатів.

Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, окремі доброчинці, меценати та волонтери Вінниччини зібрались в залі Вінницької обласної філармонії, де відбувалось урочисте нагородження.

Приємно відзначити, що «Янгола добра»  у номінації «Регіональна благодійність» отримала ГО «Соціальний центр МХП», яка працює на території Тростянецького, Теплицького, Гайсинського, Бершадського районів та міста Ладижина. Вдалось реалізувати десятки проектів, націлених на допомогу, як окремих громадян, так і мешканців цілих громад та районів. Лауреатом цієї номінації  став Благодійний фонд депутата обласної Ради Людмили Станіславенко.

Депутат обласної Ради, директора з розвитку ГО Лариса Білозір каже, що висока нагорода - це відзнака кожного члена команди громадської організації.

- Минулого року ми стали лауреатами, в цьому році - вже переможцями,- каже вона. - Рада, що ця нагорода стала відзнакою всього нашого колективу, тому хочу їм подякувати за самовіддану та інколи виснажливу, але таку потрібну роботу на благо людей.

У 2016 році колектив ГО «Соціальний центр МХП» допоміг 560 особам, з яких 215 осіб - онкохворі, 15 - з діагнозом «Гепатит С», 193 - на оперативні втручання тощо.

Крім того, ГО «Соціальний центр МХП» активно підтримує й громади в їхньому розвитку допомагаючи осучаснювати заклади освіти та охорони здоров'я, підтримує спортивну галузь та воїнів АТО.

Також виступає співфінансистом у проектах місцевих громад в рамках обласного регіонального конкурсу, нарівні з місцевими бюджетами, фінансуючи інфраструктурні проекти.

У 2017 році на 14-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад ГО «Соціальний центр МХП» надала листи-гарантії на співфінансування 78 проектів з 155 поданих чотирма районами Вінниччини на загальну суму майже 1,6 млн. грн.

Нагорода - це лише початок, адже Національна експертна рада конкурсу за результатом регіональних відборів оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Янгел добра» і дипломами відбудеться на головній церемонії у Києві.

Повернутись Створено: 27 березня 2017 року, 12:27 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація