Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Переможці конкурсу дитячого малюнку оформлятимуть проект «Леонтович Арт-квартал» Роздрукувати

В рамках проекту «Леонтович Арт-квартал» в місті Тульчині проходить конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто» за сприяння депутата обласної Ради, голови громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір, а також за підтримки Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

– Мета цього конкурсу – виховання патріотизму у підростаючого покоління через призму любові до «Малої Батьківщини» – рідного міста, селища, села та людей, які в них живуть, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір. – Автори-переможці зможуть взяти участь в оформленні «Леонтович Арт-кварталу» та отримають цінні подарунки від мене.

Проведення подібних конкурсів сприяє формуванню патріотичного ставлення дітей до своєї Батьківщини, спонукає їх до вивчення історії, культури та традицій свого міста, а також дає можливість реалізовувати власні творчі здібності.

Участь у конкурсі можуть брати діти середнього та старшого шкільного віку.

Перед юними художниками постає завдання за допомогою аркуша паперу,  олівця, фарб розповісти про своє рідне місто, відобразивши у роботах найулюбленіші куточки, відомі історичні чи архітектурні пам'ятки, минуле, сучасне та майбутнє міста тощо.

Роботи мають відповідати таким вимогам:

1.   Розмір малюнка формату  А-3, А-4.

2.   Індивідуальні та колективні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці.

3. Необхідно зазначити назву роботи, техніку виконання; прізвище, ім'я, по-батькові та вік автора роботи; назву навчального закладу, контактний телефон.

Критеріями оцінки дитячих робіт є творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем); повнота розкриття запропонованої теми; рівень володіння технікою виконання, матеріалом; охайність роботи.

Надіслані малюнки не оформлюються рамкою, паспарту, наклейками, надписами на роботі та іншим.

Конкурсні малюнки авторам не повертаються і рецензії на них не видаються.

Конкурс проводиться з 1 до 25 квітня. Малюнки із закладів освіти ОТГ направляються до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради до 20 квітня.

До складу журі входять: голова журі – депутат обласної Ради Лариса Білозір, співголови – творчий куратор проекту «Леонтович Арт-Квартал», представник громадської організації «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Никитюк,  заслужений художник України, викладач Тульчинського училища культури Григорій Зорик, а також чотири члени журі.

Нагородження переможців цінними призами та подарунками відбудеться з 27 по 30 квітня 2018 року.

Повернутись Створено: 3 квітня 2018 року, 12:41 Переглядів: 689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація