Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Переможці конкурсу дитячого малюнку оформлятимуть проект «Леонтович Арт-квартал» Роздрукувати

В рамках проекту «Леонтович Арт-квартал» в місті Тульчині проходить конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто» за сприяння депутата обласної Ради, голови громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір, а також за підтримки Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

– Мета цього конкурсу – виховання патріотизму у підростаючого покоління через призму любові до «Малої Батьківщини» – рідного міста, селища, села та людей, які в них живуть, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір. – Автори-переможці зможуть взяти участь в оформленні «Леонтович Арт-кварталу» та отримають цінні подарунки від мене.

Проведення подібних конкурсів сприяє формуванню патріотичного ставлення дітей до своєї Батьківщини, спонукає їх до вивчення історії, культури та традицій свого міста, а також дає можливість реалізовувати власні творчі здібності.

Участь у конкурсі можуть брати діти середнього та старшого шкільного віку.

Перед юними художниками постає завдання за допомогою аркуша паперу,  олівця, фарб розповісти про своє рідне місто, відобразивши у роботах найулюбленіші куточки, відомі історичні чи архітектурні пам'ятки, минуле, сучасне та майбутнє міста тощо.

Роботи мають відповідати таким вимогам:

1.   Розмір малюнка формату  А-3, А-4.

2.   Індивідуальні та колективні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці.

3. Необхідно зазначити назву роботи, техніку виконання; прізвище, ім'я, по-батькові та вік автора роботи; назву навчального закладу, контактний телефон.

Критеріями оцінки дитячих робіт є творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем); повнота розкриття запропонованої теми; рівень володіння технікою виконання, матеріалом; охайність роботи.

Надіслані малюнки не оформлюються рамкою, паспарту, наклейками, надписами на роботі та іншим.

Конкурсні малюнки авторам не повертаються і рецензії на них не видаються.

Конкурс проводиться з 1 до 25 квітня. Малюнки із закладів освіти ОТГ направляються до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради до 20 квітня.

До складу журі входять: голова журі – депутат обласної Ради Лариса Білозір, співголови – творчий куратор проекту «Леонтович Арт-Квартал», представник громадської організації «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Никитюк,  заслужений художник України, викладач Тульчинського училища культури Григорій Зорик, а також чотири члени журі.

Нагородження переможців цінними призами та подарунками відбудеться з 27 по 30 квітня 2018 року.

Повернутись Створено: 3 квітня 2018 року, 12:41 Переглядів: 572

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація