13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Переможці конкурсу дитячого малюнку оформлятимуть проект «Леонтович Арт-квартал» Роздрукувати

В рамках проекту «Леонтович Арт-квартал» в місті Тульчині проходить конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто» за сприяння депутата обласної Ради, голови громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариси Білозір, а також за підтримки Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

– Мета цього конкурсу – виховання патріотизму у підростаючого покоління через призму любові до «Малої Батьківщини» – рідного міста, селища, села та людей, які в них живуть, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір. – Автори-переможці зможуть взяти участь в оформленні «Леонтович Арт-кварталу» та отримають цінні подарунки від мене.

Проведення подібних конкурсів сприяє формуванню патріотичного ставлення дітей до своєї Батьківщини, спонукає їх до вивчення історії, культури та традицій свого міста, а також дає можливість реалізовувати власні творчі здібності.

Участь у конкурсі можуть брати діти середнього та старшого шкільного віку.

Перед юними художниками постає завдання за допомогою аркуша паперу,  олівця, фарб розповісти про своє рідне місто, відобразивши у роботах найулюбленіші куточки, відомі історичні чи архітектурні пам'ятки, минуле, сучасне та майбутнє міста тощо.

Роботи мають відповідати таким вимогам:

1.   Розмір малюнка формату  А-3, А-4.

2.   Індивідуальні та колективні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці.

3. Необхідно зазначити назву роботи, техніку виконання; прізвище, ім'я, по-батькові та вік автора роботи; назву навчального закладу, контактний телефон.

Критеріями оцінки дитячих робіт є творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем); повнота розкриття запропонованої теми; рівень володіння технікою виконання, матеріалом; охайність роботи.

Надіслані малюнки не оформлюються рамкою, паспарту, наклейками, надписами на роботі та іншим.

Конкурсні малюнки авторам не повертаються і рецензії на них не видаються.

Конкурс проводиться з 1 до 25 квітня. Малюнки із закладів освіти ОТГ направляються до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради до 20 квітня.

До складу журі входять: голова журі – депутат обласної Ради Лариса Білозір, співголови – творчий куратор проекту «Леонтович Арт-Квартал», представник громадської організації «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Никитюк,  заслужений художник України, викладач Тульчинського училища культури Григорій Зорик, а також чотири члени журі.

Нагородження переможців цінними призами та подарунками відбудеться з 27 по 30 квітня 2018 року.

Повернутись Створено: 3 квітня 2018 року, 12:41 Переглядів: 598

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація