Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Переможці конкурсу з відшкодування відсоткових ставок за кредитами створять 31 нове робоче місце Роздрукувати

Відбулось чергове, третє засідання конкурсної комісії з відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів. Зазначений конкурс проводиться в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік. Агенція регіонального розвитку Вінницької області здійснює організаційне забезпечення конкурсного відбору. Головним розпорядником коштів є Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

Протягом проведення конкурсу Агенція здійснювала організаційне забезпечення конкурсного відбору проектів, прийом документів, консультування бажаючих взяти участь у конкурсі, готувала документи на розгляд конкурсної комісії.

Для участі у третьому етапі конкурсу на розгляд конкурсної комісії були подані 14 бізнес-планів такого спрямування:

- розширення виробничих потужностей меблевого виробництва;

- придбання універсального зварювально-різального лазерного комплексу для виготовлення елементів рушникосушок;

- переробка відходів деревної продукції в паливну тріску;

- будівництво сучасного комплексу для відгодівлі м'ясного молодняка свиней з використанням сучасних автоматизованих систем;

- придбання сучасної техніки для збільшення обсягів вирощування сільськогосподарської продукції та ін.

Відповідно до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів компенсація для підприємців надається для підтримки реалізації інвестиційних проектів в розмірі 100% облікової ставки Національного банку України, яка діяла на 1 січня поточного бюджетного року, але не більше 100 тис грн. одному суб'єкту підприємництва протягом одного бюджетного року.

На засідання конкурсної комісії були запрошені представники малого і середнього підприємництва (МСП), які презентували проекти та надали  відповіді на запитання членів комісії.

Відповідно до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами МСП для реалізації інвестиційних проектів комісія визначала відповідність проектів таким критеріям: відповідність проекту пріоритетам, строку його окупності, обсягу прибутку та рентабельності виробництва, кількості додаткових робочих місць, які створено або планується створити та інші. Кожен проект після розгляду було оцінено за бальною системою кожним членом комісії.

За результатами засідання конкурсної комісії відшкодування відсоткових ставок за кредитами на реалізацію інвестиційних проектів отримають 8 суб’єктів підприємницької діяльності: ТОВ «Субекон», ПП «Ларіс», ФГ Путовіт Г.Г., ФОП Парахіна Н.А., ФГ «Токарчук В.М.», ТОВ «Агропослугтранссервіс», ФГ «Поліщука», ФОП «Уманець І.О.»  на загальну суму понад 400 тис.грн. Реалізація проектів, яким надано підтримку, забезпечує створення в області 31 нового робочого місця.

Повернутись Створено: 17 листопада 2017 року, 11:48 Переглядів: 441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація