5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Переможці міжнародного конкурсу знайомляться з Вінницею і Кишиневом Роздрукувати

27-28 червня група дітей з семи районів Республіки Молдова відвідала Вінницю. Поїздка стала головним призом для молдовських школярів, які стали переможцями у Міжнародному конкурсі дитячого малюнку «Разом до об'єднаної Європи». Його проводив Єврорегіон «Дністер» з нагоди Дня Європи.

Для дітей була організована цікава пізнавальна програма: відвідання кондитерської фабрики «ROSHEN», похід в зоопарк, прогулянка на катері річкою Південний Буг, катання містом на екскурсійному трамваї «Везунчик», відвідання світломузичного фонтану «ROSHEN» та багато іншого. Крім цього, директор Координаційного центру Володимир Мережко вручив переможцям дипломи та пам'ятні призи.

Діти залишилися задоволені поїздкою, сповненої позитивними враженнями, новими емоціями і знайомствами. Особливо юним художникам сподобався вінницький фонтан, фарби якого надихнули їх на створення нових, ще більш яскравих і чудових малюнків.

Нагадаємо, що переможців, які посіли І місце з Вінницької області, чекає захоплююча поїздка до Кишинева, в якості головного призу від Єврорегіону «Дністер».

 

Повернутись Створено: 2 липня 2013 року, 10:38 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація