Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Переможців 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад навчали реалізації проектів Роздрукувати

3 серпня відбувся семінар для переможців 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Участь в заході взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керівник секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Іннеса Ратушняк, начальник управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Оксана Швець, заступник начальника відділу субвенцій та соціально-економічного розвитку Департаменту фінансів Ірина Супрун, експерт-координатор конкурсу проектів розвитку територіальних громад Віктор Іщук та представники територіальних громад.

– В нинішньому році здійснена велика робота з підготовки та написання проектів розвитку територіальних громад, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк  у своєму виступі перед переможцями конкурсу. - На мою думку, було б доцільним, за участю обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, створити електронний реєстр всіх проектів, що подавались впродовж існування конкурсу. Це дасть можливість залучати нереалізовані проекти для участі в інших конкурсах як обласного, всеукраїнського, так і міжнародного рівня.

Участь в обласному конкурсі взяло 709 проектів, з них – переможцями визнали  236, з яких 63 - проекти екологічного спрямування та 173 – відносяться до сфери енергозбереження у комунальних закладах, підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями, збереження історико-культурної спадщини, розвитку спортивної і туристичної інфраструктури.

Сукупний обсяг фінансування з обласного бюджету проектів, що перемогли у 14-му конкурсі склав майже 23 мільйона гривень, що є рекордним обсягом за всю історію проведення конкурсу.

Керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк ознайомив присутніх з процедурою експертного оцінювання та визначенням переможців обласного конкурсу проектів. Минулого року Секретаріат Асоціації провів навчальні семінари в всіх районах області, де однією з тем було написання проектів та ведення грантової діяльності. Крім цього, Асоціацією був підготовлений методичний посібник написання проектів, як шукати грантодавців та донорів.

Експерт Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, представник виконавчого адміністратора конкурсу Віктор Іщук у своєму виступі зазначив, що цьогорічний конкурс відрізняється від попередніх введенням формули для розрахунків розподілу балів та квотами на подачу проектів – два від однієї громади. Також зросло фінансування проектів  – з 70 до 200 тисяч гривень.

Присутніх на семінарі поінформували щодо правил звітності учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад. Адже, Положенням про конкурс передбачено так званий «чорний список» учасників - ті, хто вчасно не надав остаточний звіт, наступного року не зможуть брати участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

 

Повернутись Створено: 3 серпня 2017 року, 16:23 Переглядів: 1332

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація