Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Переможців Обласного конкурсу журналістських робіт нагородили грамотами та грошовими преміями Роздрукувати

Сьогодні, 5 червня, напередодні відзначення професійного свята працівників медіа-сфери у Вінниці нагородили 112 журналістів. 18 із них стали переможцями ІІІ Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Конкурс, ініційований Вінницькою обласною Радою, був започаткований 2016 року. Проводиться він у рамках виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області.

– Особлива подяка усім, хто відгукнувся на третій Обласний конкурс журналістських робіт з висвітлення питань децентралізації, – сказав голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Це хороший спосіб залучити журналістів, привернувши увагу громадськості до процесу, який відбувається в країні. Завдання конкурсу було – прийти в кожну територіальну громаду і пояснити, як це правильно зробити та, які будуть від цього переваги.

Метою цього конкурсу є сприяння демократичним змінам в Україні, підвищення обізнаності населення про можливості й переваги реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики і позитивні зрушення, які є результатами цієї реформи, через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних ЗМІ.

Згідно з Положенням на конкурс приймалися матеріали, які були оприлюднені в період з 1 квітня 2018 року по 1 квітня 2019 року.

Участь у конкурсі взяли 26 журналістів з 17 засобів масової інформації та два фрілансери, які надали 46 конкурсних робіт. Серед засобів масової інформації представлені – 4 всеукраїнські, 8 обласних та 5 районних.

У відсотковому співвідношенні найбільше було подано робіт на номінацію «Краща стаття» – 22 статті, і по 12 робіт на номінації «Кращий радіо або відеоматеріал» та «Краща онлайн-публікація»

Журналісти у свої роботах порушували широкий спектр тем, які стосувалися реалізації процесів децентралізації. Відтак, 16 матеріалів надійшло на тему кращих практик органів місцевого самоврядування. 13 – про залучення додаткових ресурсів до реалізації реформ місцевого самоврядування, 8 – щодо добровільного об’єднання територіальних громад. У шести роботах медійники розповіли про фінансову децентралізацію та ресурсну підтримку місцевого та регіонального розвитку. Також у двох матеріалах порушувалася тема співпраці територіальних громад. Решта –  про проблеми та суперечки, що виникають в ході децентралізації.

Журналістські матеріали оцінювались членами комісії за такими критеріями: Актуальність, Фаховість (Знання тематики), Креативність, Дотримання етичних норм та журналістських стандартів.

Сьогодні нагородили 18 переможців ІІІ Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіоматеріал або відеоматеріал». Троє журналістів, які посіли перше місце, отримали  по 10 тис. грн, шестеро, які зайняли другі місця, по 6 тис. грн та дев’ятеро, котрі здобули треті місця, по 3 тис. грн.

– Наступного року наш конкурс видозмінюється, розширюється його тематика і відтепер більше журналістів зможуть взяти у ньому участь зі своїми різноплановими матеріалами, – повідомив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – А на розгляді депутатів обласної Ради – збільшення призового фонду журналістського конкурсу. Стежте за нашими новинами і з 2020 року приймайте участь у оновленому конкурсі обласної Ради.

Загалом, сьогодні отримали Почесні грамоти та грошові премії облдержадміністрації та обласної Ради, а також грамоти від Вінницької міської ради та Національної спілки журналістів України ще 94 журналісти Вінниці та області.

Вітаючи працівників засобів масової інформації Вінниччини, голова обласної Ради Анатолій Олійник сказав:

– Ви, журналісти, щоденно доторкаєтесь своєю працею до серця світу. Через вас проходить весь позитив і негатив, який відбувається навколо. Ми дивимось на світ, без перебільшення, через призму ваших очей. Бажаю вам отримувати насолоду від професії та подяку від людей.

Побажав творчого натхнення журналістам і голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Він додав, що спільною метою та завданням влади і журналістів є розвиток і прогрес України. А Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що від настрою та подачі інформації кожним із медійників залежить емоційний стан суспільства загалом.

Повернутись Створено: 5 червня 2019 року, 14:26
Оновлено: 5 червня 2019 року, 15:04
Переглядів: 410

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація