Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Переможців VII обласного конкурсу “Молода людина року” привітали керівники області Роздрукувати

26 червня в приміщенні ТРЦ “Мегамолл” відбулось нагородження переможців і лауреатів VII обласного конкурсу “Молода людина року”, в якому взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська, заступник міського голови Андрій Рева.

Участь у заході взяли представники студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій, волонтери різних напрямів діяльності. Присутніх учасників розважали музичні виконавці.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав присутніх із Днем молоді і побажав творчих здобутків, зазначивши, що свято співпадає із Днем Конституції України, і це є гарним збігом, оскільки українці прагнуть жити у правовій демократичній державі, в якій дотримуватимуться законів.

- Традиційно до Дня молоді в області проводиться обласний конкурс “Молода людина року”. Сьогодні ми вітаємо переможців конкурсу. Кожен із нас прагне реалізувати себе. Я переконаний, що в цій залі сидять молоді люди, які вже обрали свій життєвий шлях і довели свою успішність. Молодь є тією частиною суспільства, яка формує прогрес. Саме за участі молоді відбуваються зміни в державі, і зміни на краще. Так було в усі віки. Вірю в те, що ви збудуєте нову Україну – правову, демократичну, європейську державу, в якій буде затишно всім майбутнім поколінням, - сказав Сергій Свитко.

Очільники області нагородили дипломами і відзнаками найактивніших молодих лідерів – фіналістів і лауреатів конкурсу у різних номінаціях. У 2014 році за перемогу змагались 108 учасників з різних районів та міст області, 60 із них вийшли до фіналу. Конкурс проводився у 20 номінаціях.

Повернутись Створено: 26 червня 2014 року, 18:34 Переглядів: 1186

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація