Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Переможців VII обласного конкурсу “Молода людина року” привітали керівники області Роздрукувати

26 червня в приміщенні ТРЦ “Мегамолл” відбулось нагородження переможців і лауреатів VII обласного конкурсу “Молода людина року”, в якому взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська, заступник міського голови Андрій Рева.

Участь у заході взяли представники студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій, волонтери різних напрямів діяльності. Присутніх учасників розважали музичні виконавці.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав присутніх із Днем молоді і побажав творчих здобутків, зазначивши, що свято співпадає із Днем Конституції України, і це є гарним збігом, оскільки українці прагнуть жити у правовій демократичній державі, в якій дотримуватимуться законів.

- Традиційно до Дня молоді в області проводиться обласний конкурс “Молода людина року”. Сьогодні ми вітаємо переможців конкурсу. Кожен із нас прагне реалізувати себе. Я переконаний, що в цій залі сидять молоді люди, які вже обрали свій життєвий шлях і довели свою успішність. Молодь є тією частиною суспільства, яка формує прогрес. Саме за участі молоді відбуваються зміни в державі, і зміни на краще. Так було в усі віки. Вірю в те, що ви збудуєте нову Україну – правову, демократичну, європейську державу, в якій буде затишно всім майбутнім поколінням, - сказав Сергій Свитко.

Очільники області нагородили дипломами і відзнаками найактивніших молодих лідерів – фіналістів і лауреатів конкурсу у різних номінаціях. У 2014 році за перемогу змагались 108 учасників з різних районів та міст області, 60 із них вийшли до фіналу. Конкурс проводився у 20 номінаціях.

Повернутись Створено: 26 червня 2014 року, 18:34 Переглядів: 1158

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація