Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Переможців VII обласного конкурсу “Молода людина року” привітали керівники області Роздрукувати

26 червня в приміщенні ТРЦ “Мегамолл” відбулось нагородження переможців і лауреатів VII обласного конкурсу “Молода людина року”, в якому взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська, заступник міського голови Андрій Рева.

Участь у заході взяли представники студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій, волонтери різних напрямів діяльності. Присутніх учасників розважали музичні виконавці.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав присутніх із Днем молоді і побажав творчих здобутків, зазначивши, що свято співпадає із Днем Конституції України, і це є гарним збігом, оскільки українці прагнуть жити у правовій демократичній державі, в якій дотримуватимуться законів.

- Традиційно до Дня молоді в області проводиться обласний конкурс “Молода людина року”. Сьогодні ми вітаємо переможців конкурсу. Кожен із нас прагне реалізувати себе. Я переконаний, що в цій залі сидять молоді люди, які вже обрали свій життєвий шлях і довели свою успішність. Молодь є тією частиною суспільства, яка формує прогрес. Саме за участі молоді відбуваються зміни в державі, і зміни на краще. Так було в усі віки. Вірю в те, що ви збудуєте нову Україну – правову, демократичну, європейську державу, в якій буде затишно всім майбутнім поколінням, - сказав Сергій Свитко.

Очільники області нагородили дипломами і відзнаками найактивніших молодих лідерів – фіналістів і лауреатів конкурсу у різних номінаціях. У 2014 році за перемогу змагались 108 учасників з різних районів та міст області, 60 із них вийшли до фіналу. Конкурс проводився у 20 номінаціях.

Повернутись Створено: 26 червня 2014 року, 18:34 Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація