03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Переукладено контракти з головними лікарями комунальних установ області Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник начальника з питань комунальної власності Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Волощук, начальник відділу організаційно-кадрової роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Парчевський відвідали з робочим візитом Могилів-Подільський та Жмеринський райони.

Згідно з рішенням 23 сесії від 18 липня 2017 року, депутати обласної Ради проголосували за переукладання контракту з головним лікарем спеціалізованого санаторію для дорослих «Северинівка» Володимиром Малащуком.

На загальних зборах колективу заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк офіційно вручив головному лікарю контракт, який продовжено до 2020 року. Крім того, заступник голови обласної Ради ознайомився з роботою закладу та проведенням ремонтних робіт адміністративного комплексу санаторію.

Перебуваючи у Могилів-Подільському, Михайло Кременюк також вручив контракт головному лікарю комунального закладу «Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих» Анатолію Цендрі. Рішенням 24 сесії обласної Ради від 28 вересня 2017 року з ним переукладено контракт до 2020 року.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 10:47 Переглядів: 1043

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація