24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Перевиконання бюджету дозволило додатково профінансувати галузі Вінниччини Роздрукувати

4 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів спільне засідання постійних комісій обласної Ради. У засіданні взяли участь депутати обласної Ради, перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський; заступники голови ОДА Роман Аксельрод та Любов Спірідонова, директори Департаментів та начальники головних управлінь і управлінь облдержадміністрації, начальники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Основне питання порядку денного, яке розглянули депутати і винесли на пленарне засідання чергової сесії обласної Ради, – «Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №476 «Про обласний бюджет на 2013 рік» (зі змінами)».

Як поінформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, в ході виконання обласного бюджету за перше півріччя 2013 року виявилося його перевиконання на 15 мільйонів гривень. Відтак, виникла необхідність внесення додаткових змін до обласного бюджету.

Відповідно до цих змін, запропоновано збільшити видатки на виконання Програми розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки; на розвиток освіти і науки; фізичної культури та спорту; охорони здоров’я; культури і туризму; житлово-комунального господарства; агропромислового комплексу та інших галузей нашої області.

Передбачено збільшення фінансування для розвитку соціальної галузі Вінниччини. Зокрема, на підтримку будинків-інтернатів для малолітніх інвалідів, будинків-інтернатів (пансіонатів) для літніх людей та інвалідів системи соціального захисту, громадських організацій інвалідів і ветеранів.

Також на спільному засіданні постійних комісій обласної Ради було розглянуто питання «Про збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» та «Про передачу майна, що закріплене за комунальним підприємством «Вінницятеплокомуненерго» у державну власність».

Вищезазначені питання також були підтримані більшістю депутатських голосів на засіданні президії обласної Ради та винесені на чергову сесію, що відбудеться 11 липня цього року.

 

Повернутись Створено: 4 липня 2013 року, 17:14 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація