Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перевиконання бюджету дозволило додатково профінансувати галузі Вінниччини Роздрукувати

4 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів спільне засідання постійних комісій обласної Ради. У засіданні взяли участь депутати обласної Ради, перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський; заступники голови ОДА Роман Аксельрод та Любов Спірідонова, директори Департаментів та начальники головних управлінь і управлінь облдержадміністрації, начальники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Основне питання порядку денного, яке розглянули депутати і винесли на пленарне засідання чергової сесії обласної Ради, – «Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №476 «Про обласний бюджет на 2013 рік» (зі змінами)».

Як поінформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, в ході виконання обласного бюджету за перше півріччя 2013 року виявилося його перевиконання на 15 мільйонів гривень. Відтак, виникла необхідність внесення додаткових змін до обласного бюджету.

Відповідно до цих змін, запропоновано збільшити видатки на виконання Програми розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки; на розвиток освіти і науки; фізичної культури та спорту; охорони здоров’я; культури і туризму; житлово-комунального господарства; агропромислового комплексу та інших галузей нашої області.

Передбачено збільшення фінансування для розвитку соціальної галузі Вінниччини. Зокрема, на підтримку будинків-інтернатів для малолітніх інвалідів, будинків-інтернатів (пансіонатів) для літніх людей та інвалідів системи соціального захисту, громадських організацій інвалідів і ветеранів.

Також на спільному засіданні постійних комісій обласної Ради було розглянуто питання «Про збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» та «Про передачу майна, що закріплене за комунальним підприємством «Вінницятеплокомуненерго» у державну власність».

Вищезазначені питання також були підтримані більшістю депутатських голосів на засіданні президії обласної Ради та винесені на чергову сесію, що відбудеться 11 липня цього року.

 

Повернутись Створено: 4 липня 2013 року, 17:14 Переглядів: 753

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація