Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Перевиконання бюджету дозволило додатково профінансувати галузі Вінниччини Роздрукувати

4 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів спільне засідання постійних комісій обласної Ради. У засіданні взяли участь депутати обласної Ради, перший заступник голови обласної державної адміністрації Максим Боровський; заступники голови ОДА Роман Аксельрод та Любов Спірідонова, директори Департаментів та начальники головних управлінь і управлінь облдержадміністрації, начальники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Основне питання порядку денного, яке розглянули депутати і винесли на пленарне засідання чергової сесії обласної Ради, – «Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №476 «Про обласний бюджет на 2013 рік» (зі змінами)».

Як поінформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, в ході виконання обласного бюджету за перше півріччя 2013 року виявилося його перевиконання на 15 мільйонів гривень. Відтак, виникла необхідність внесення додаткових змін до обласного бюджету.

Відповідно до цих змін, запропоновано збільшити видатки на виконання Програми розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки; на розвиток освіти і науки; фізичної культури та спорту; охорони здоров’я; культури і туризму; житлово-комунального господарства; агропромислового комплексу та інших галузей нашої області.

Передбачено збільшення фінансування для розвитку соціальної галузі Вінниччини. Зокрема, на підтримку будинків-інтернатів для малолітніх інвалідів, будинків-інтернатів (пансіонатів) для літніх людей та інвалідів системи соціального захисту, громадських організацій інвалідів і ветеранів.

Також на спільному засіданні постійних комісій обласної Ради було розглянуто питання «Про збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» та «Про передачу майна, що закріплене за комунальним підприємством «Вінницятеплокомуненерго» у державну власність».

Вищезазначені питання також були підтримані більшістю депутатських голосів на засіданні президії обласної Ради та винесені на чергову сесію, що відбудеться 11 липня цього року.

 

Повернутись Створено: 4 липня 2013 року, 17:14 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація