Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перевиконання бюджету дозволило додатково розподілити 9 млн. грн. Роздрукувати

11 липня відбулася 17 чергова сесія обласної Ради, головним питанням якої було внесення змін до обласного бюджету з метою розподілу додаткових коштів.

А саме: за перше півріччя цього року обласний бюджет вдалося перевиконати на 5% або 15,6 млн. грн. З них 9 мільйонів депутати своїм рішення розподілили між головними галузями Вінниччини – охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, фізкультури і спорту. Також були профінансовані окремі обласні довгострокові програми.

Крім того, як повідомила голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталії Гетце, на 200 тис. грн. був збільшений депутатський фонд (близько 1,2 тисячі гривень на одного депутата), оскільки за результатами першого півріччя він на 60% вичерпаний.

Як прокоментував ситуацію директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, динаміка виконання обласного бюджету стабільна. А за результатами 1-го півріччя 593 місцевих бюджети зі 735 мають власне перевиконання.

Окрім бюджетного, депутати також розглянули питання «Про збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» та «Про передачу майна, що закріплене за комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго», у державну власність».

Повернутись Створено: 11 липня 2013 року, 14:43 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація