Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Перевиконання бюджету дозволило додатково розподілити 9 млн. грн. Роздрукувати

11 липня відбулася 17 чергова сесія обласної Ради, головним питанням якої було внесення змін до обласного бюджету з метою розподілу додаткових коштів.

А саме: за перше півріччя цього року обласний бюджет вдалося перевиконати на 5% або 15,6 млн. грн. З них 9 мільйонів депутати своїм рішення розподілили між головними галузями Вінниччини – охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, фізкультури і спорту. Також були профінансовані окремі обласні довгострокові програми.

Крім того, як повідомила голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталії Гетце, на 200 тис. грн. був збільшений депутатський фонд (близько 1,2 тисячі гривень на одного депутата), оскільки за результатами першого півріччя він на 60% вичерпаний.

Як прокоментував ситуацію директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, динаміка виконання обласного бюджету стабільна. А за результатами 1-го півріччя 593 місцевих бюджети зі 735 мають власне перевиконання.

Окрім бюджетного, депутати також розглянули питання «Про збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» та «Про передачу майна, що закріплене за комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго», у державну власність».

Повернутись Створено: 11 липня 2013 року, 14:43 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація