Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перевиконання бюджету дозволило додатково розподілити 9 млн. грн. Роздрукувати

11 липня відбулася 17 чергова сесія обласної Ради, головним питанням якої було внесення змін до обласного бюджету з метою розподілу додаткових коштів.

А саме: за перше півріччя цього року обласний бюджет вдалося перевиконати на 5% або 15,6 млн. грн. З них 9 мільйонів депутати своїм рішення розподілили між головними галузями Вінниччини – охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, фізкультури і спорту. Також були профінансовані окремі обласні довгострокові програми.

Крім того, як повідомила голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталії Гетце, на 200 тис. грн. був збільшений депутатський фонд (близько 1,2 тисячі гривень на одного депутата), оскільки за результатами першого півріччя він на 60% вичерпаний.

Як прокоментував ситуацію директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, динаміка виконання обласного бюджету стабільна. А за результатами 1-го півріччя 593 місцевих бюджети зі 735 мають власне перевиконання.

Окрім бюджетного, депутати також розглянули питання «Про збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» та «Про передачу майна, що закріплене за комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго», у державну власність».

Повернутись Створено: 11 липня 2013 року, 14:43 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація