Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Перевиконання бюджету дозволило додатково розподілити 9 млн. грн. Роздрукувати

11 липня відбулася 17 чергова сесія обласної Ради, головним питанням якої було внесення змін до обласного бюджету з метою розподілу додаткових коштів.

А саме: за перше півріччя цього року обласний бюджет вдалося перевиконати на 5% або 15,6 млн. грн. З них 9 мільйонів депутати своїм рішення розподілили між головними галузями Вінниччини – охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, фізкультури і спорту. Також були профінансовані окремі обласні довгострокові програми.

Крім того, як повідомила голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталії Гетце, на 200 тис. грн. був збільшений депутатський фонд (близько 1,2 тисячі гривень на одного депутата), оскільки за результатами першого півріччя він на 60% вичерпаний.

Як прокоментував ситуацію директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, динаміка виконання обласного бюджету стабільна. А за результатами 1-го півріччя 593 місцевих бюджети зі 735 мають власне перевиконання.

Окрім бюджетного, депутати також розглянули питання «Про збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» та «Про передачу майна, що закріплене за комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго», у державну власність».

Повернутись Створено: 11 липня 2013 року, 14:43 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація