Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Періодика області Роздрукувати

На Вінниччині обговорили передплатну кампанію

21 листопада заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова провели селекторну нараду з керівниками районів, в ході якої заслуховувалися питання щодо здійснення передплатної кампанії на комунальні друковані засоби масової інформації області.

В обговоренні актуальних питань щодо передплати також взяли участь заступник головного редактора газети обласної Ради «Вінниччина» Юрій Чорний, редактор Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, заступник генерального директора Вінницької дирекції «Укрпошта» Віталій Якубовський, заступник начальника управління у справах преси та інформації Альона Лавровська.
Відкриваючи селекторну нараду, Любов Спірідонова наголосила, що роль друкованих засобів масової інформації завжди була і є досить вагомою часткою в житті кожного громадянина. Вона ознайомила учасників наради із ситуацією, що склалася в області на нинішній день щодо передплати на комунальні друковані ЗМІ, зокрема, газети обласної Ради «Вінниччина». За її словами, цього року передплата «Вінниччини» станом на 20 листопада становить 37% у порівнянні з торішнім показником, що є не надто гарним результатом.
Про сприяння місцевих органів влади у передплатній кампанії на комунальні друковані ЗМІ області повідомив заступник голови обласної Ради. Він зазначив, що для покращення ситуації незабаром в газеті обласної Ради «Вінниччина» відбудуться зміни щодо вдосконалення формату газети та її структури.
Юрій Медведєв закцентував увагу на ще одному виданні – Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край». Він зауважив, що на його базі з грудня 2012 року буде видаватися щоквартальний бюлетень Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, де буде представлений змістовний матеріал щодо діяльності представницьких органів влади.
Під час засідання також була вислухана думка районів щодо проблемних моментів у передплаті. Разом учасники наради намітили шляхи подолання труднощів кампанії та домовилися про наступну зустріч в селекторному режимі у першій декаді грудня.

 

Повернутись Створено: 21 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація