Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Періодика області Роздрукувати

На Вінниччині обговорили передплатну кампанію

21 листопада заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова провели селекторну нараду з керівниками районів, в ході якої заслуховувалися питання щодо здійснення передплатної кампанії на комунальні друковані засоби масової інформації області.

В обговоренні актуальних питань щодо передплати також взяли участь заступник головного редактора газети обласної Ради «Вінниччина» Юрій Чорний, редактор Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, заступник генерального директора Вінницької дирекції «Укрпошта» Віталій Якубовський, заступник начальника управління у справах преси та інформації Альона Лавровська.
Відкриваючи селекторну нараду, Любов Спірідонова наголосила, що роль друкованих засобів масової інформації завжди була і є досить вагомою часткою в житті кожного громадянина. Вона ознайомила учасників наради із ситуацією, що склалася в області на нинішній день щодо передплати на комунальні друковані ЗМІ, зокрема, газети обласної Ради «Вінниччина». За її словами, цього року передплата «Вінниччини» станом на 20 листопада становить 37% у порівнянні з торішнім показником, що є не надто гарним результатом.
Про сприяння місцевих органів влади у передплатній кампанії на комунальні друковані ЗМІ області повідомив заступник голови обласної Ради. Він зазначив, що для покращення ситуації незабаром в газеті обласної Ради «Вінниччина» відбудуться зміни щодо вдосконалення формату газети та її структури.
Юрій Медведєв закцентував увагу на ще одному виданні – Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край». Він зауважив, що на його базі з грудня 2012 року буде видаватися щоквартальний бюлетень Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, де буде представлений змістовний матеріал щодо діяльності представницьких органів влади.
Під час засідання також була вислухана думка районів щодо проблемних моментів у передплаті. Разом учасники наради намітили шляхи подолання труднощів кампанії та домовилися про наступну зустріч в селекторному режимі у першій декаді грудня.

 

Повернутись Створено: 21 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація