Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Періодика області Роздрукувати

На Вінниччині обговорили передплатну кампанію

21 листопада заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова провели селекторну нараду з керівниками районів, в ході якої заслуховувалися питання щодо здійснення передплатної кампанії на комунальні друковані засоби масової інформації області.

В обговоренні актуальних питань щодо передплати також взяли участь заступник головного редактора газети обласної Ради «Вінниччина» Юрій Чорний, редактор Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, заступник генерального директора Вінницької дирекції «Укрпошта» Віталій Якубовський, заступник начальника управління у справах преси та інформації Альона Лавровська.
Відкриваючи селекторну нараду, Любов Спірідонова наголосила, що роль друкованих засобів масової інформації завжди була і є досить вагомою часткою в житті кожного громадянина. Вона ознайомила учасників наради із ситуацією, що склалася в області на нинішній день щодо передплати на комунальні друковані ЗМІ, зокрема, газети обласної Ради «Вінниччина». За її словами, цього року передплата «Вінниччини» станом на 20 листопада становить 37% у порівнянні з торішнім показником, що є не надто гарним результатом.
Про сприяння місцевих органів влади у передплатній кампанії на комунальні друковані ЗМІ області повідомив заступник голови обласної Ради. Він зазначив, що для покращення ситуації незабаром в газеті обласної Ради «Вінниччина» відбудуться зміни щодо вдосконалення формату газети та її структури.
Юрій Медведєв закцентував увагу на ще одному виданні – Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край». Він зауважив, що на його базі з грудня 2012 року буде видаватися щоквартальний бюлетень Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, де буде представлений змістовний матеріал щодо діяльності представницьких органів влади.
Під час засідання також була вислухана думка районів щодо проблемних моментів у передплаті. Разом учасники наради намітили шляхи подолання труднощів кампанії та домовилися про наступну зустріч в селекторному режимі у першій декаді грудня.

 

Повернутись Створено: 21 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація