4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Періодика області Роздрукувати

На Вінниччині підбили підсумки передплатної кампанії

13 грудня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова провели селекторну нараду з керівниками районів, в ході якої заслуховувалися питання щодо здійснення передплатної кампанії на офіційні видання органів державної влади та комунальні друковані засоби масової інформації області.

В обговоренні актуальних питань щодо передплатної кампанії також взяли участь головний редактор газети обласної Ради «Вінниччина» Любов Добринська, начальник Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Наталія Костюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк.
Любов Спірідонова наголосила керівникам районів, що роль друкованих засобів масової інформації завжди була і є досить вагомою складовою життя кожного громадянина.
Про ситуацію із передплатою на комунальні друковані ЗМІ у районах нашої області поінформувала Світлана Василюк. За її словами, у цій кампанії лідирує Могилів-Подільський район. Найнижчий же відсоток передплати у Іллінецькому, Піщанському, Тиврівському районах.
Про сприяння місцевих органів влади у передплатній кампанії на комунальні друковані ЗМІ області повідомив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв. Зокрема, він подякував голові Барської райдержадміністрації за значне покращення показників у здійсненні передплати і попросив всіх керівників районів звернути увагу на хід передплатної кампанії не лише на комунальні друковані засоби масової інформації області, а й офіційні видання органів державної влади
- «Голос України» та «Урядовий кур’єр» - це єдине друковане джерело офіційної інформації, на яке у своїй діяльності може посилатися кожний представник влади, тому ці видання мають обов’язково бути в користуванні кожного посадовця, - акцентував Ю.Медведєв.
Отож, станом на 11.12.2012 року на 1 півріччя 2013 року передплата газети «Вінниччина» становить 50,8%; «Голос України» - 61,2%, «Урядовий кур’єр» - 38,1%, районні комунальні видання – 55,5%.

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація