Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Періодика області Роздрукувати

На Вінниччині підбили підсумки передплатної кампанії

13 грудня заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова провели селекторну нараду з керівниками районів, в ході якої заслуховувалися питання щодо здійснення передплатної кампанії на офіційні видання органів державної влади та комунальні друковані засоби масової інформації області.

В обговоренні актуальних питань щодо передплатної кампанії також взяли участь головний редактор газети обласної Ради «Вінниччина» Любов Добринська, начальник Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Наталія Костюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк.
Любов Спірідонова наголосила керівникам районів, що роль друкованих засобів масової інформації завжди була і є досить вагомою складовою життя кожного громадянина.
Про ситуацію із передплатою на комунальні друковані ЗМІ у районах нашої області поінформувала Світлана Василюк. За її словами, у цій кампанії лідирує Могилів-Подільський район. Найнижчий же відсоток передплати у Іллінецькому, Піщанському, Тиврівському районах.
Про сприяння місцевих органів влади у передплатній кампанії на комунальні друковані ЗМІ області повідомив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв. Зокрема, він подякував голові Барської райдержадміністрації за значне покращення показників у здійсненні передплати і попросив всіх керівників районів звернути увагу на хід передплатної кампанії не лише на комунальні друковані засоби масової інформації області, а й офіційні видання органів державної влади
- «Голос України» та «Урядовий кур’єр» - це єдине друковане джерело офіційної інформації, на яке у своїй діяльності може посилатися кожний представник влади, тому ці видання мають обов’язково бути в користуванні кожного посадовця, - акцентував Ю.Медведєв.
Отож, станом на 11.12.2012 року на 1 півріччя 2013 року передплата газети «Вінниччина» становить 50,8%; «Голос України» - 61,2%, «Урядовий кур’єр» - 38,1%, районні комунальні видання – 55,5%.

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація