Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перший Центр безпеки громадян запрацював на Вінниччині Роздрукувати

 

20 липня  у селі Війтівці Хмільницького району відкрили перший на Вінниччині Центр безпеки громадян. Він створений за кошти Жданівської об'єднаної територіальної громади. Центр складається з пожежної частини, де несуть варту 9 працівників, поліцейської дільниці, а зовсім скоро тут працюватиме пункт швидкої допомоги.

- Центр безпеки громадян обслуговуватиме 5 сіл Жданівської об'єднаної територіальної громади, до якої входять села Війтівці, Дібровка, Ольгине, Качанівка та Семки, а також підписали договори на співробітництво з 15-ма навколишніми селами, - говорить голова Жданівської ОТГ Станіслава Ядвіжина.

У відкритті Центру взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор Руслан Білошицький, керівники районів та об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

У дарунок від гостей Центр отримав сертифікат на пожежний автомобіль, нові каски, пожежні рукави, боєвки (одяг працівника МЧС) радіостанції та мікрохвильову піч.

Рішення про створення Центру депутатський корпус Жданівської сільради прийняв наприкінці грудня 2016 року. Вирішили розмістити її у будівлі колишнього складу.  На облаштування Центру із сільського бюджету виділено 2,1 млн. грн. Придбали необхідне обмундирування, запчастини, меблі та інвентар, здійснено заходи з благоустрою території.  Значну допомогу надав депутат обласної Ради, генеральний директор ТОВ «Хмельницьке» Євгеній Звєрков.

Крім того, 9 працівників пожежної частини коштом місцевого бюджету пройшли відповідне навчання.

Після урочистостей місцеві священники освятили техніку та благословили  рятувальників.

 

Повернутись Створено: 20 липня 2017 року, 17:50 Переглядів: 1809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація