Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Перший Центр безпеки громадян запрацював на Вінниччині Роздрукувати

 

20 липня  у селі Війтівці Хмільницького району відкрили перший на Вінниччині Центр безпеки громадян. Він створений за кошти Жданівської об'єднаної територіальної громади. Центр складається з пожежної частини, де несуть варту 9 працівників, поліцейської дільниці, а зовсім скоро тут працюватиме пункт швидкої допомоги.

- Центр безпеки громадян обслуговуватиме 5 сіл Жданівської об'єднаної територіальної громади, до якої входять села Війтівці, Дібровка, Ольгине, Качанівка та Семки, а також підписали договори на співробітництво з 15-ма навколишніми селами, - говорить голова Жданівської ОТГ Станіслава Ядвіжина.

У відкритті Центру взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор Руслан Білошицький, керівники районів та об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

У дарунок від гостей Центр отримав сертифікат на пожежний автомобіль, нові каски, пожежні рукави, боєвки (одяг працівника МЧС) радіостанції та мікрохвильову піч.

Рішення про створення Центру депутатський корпус Жданівської сільради прийняв наприкінці грудня 2016 року. Вирішили розмістити її у будівлі колишнього складу.  На облаштування Центру із сільського бюджету виділено 2,1 млн. грн. Придбали необхідне обмундирування, запчастини, меблі та інвентар, здійснено заходи з благоустрою території.  Значну допомогу надав депутат обласної Ради, генеральний директор ТОВ «Хмельницьке» Євгеній Звєрков.

Крім того, 9 працівників пожежної частини коштом місцевого бюджету пройшли відповідне навчання.

Після урочистостей місцеві священники освятили техніку та благословили  рятувальників.

 

Повернутись Створено: 20 липня 2017 року, 17:50 Переглядів: 1928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація