4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший Центр безпеки громадян запрацював на Вінниччині Роздрукувати

 

20 липня  у селі Війтівці Хмільницького району відкрили перший на Вінниччині Центр безпеки громадян. Він створений за кошти Жданівської об'єднаної територіальної громади. Центр складається з пожежної частини, де несуть варту 9 працівників, поліцейської дільниці, а зовсім скоро тут працюватиме пункт швидкої допомоги.

- Центр безпеки громадян обслуговуватиме 5 сіл Жданівської об'єднаної територіальної громади, до якої входять села Війтівці, Дібровка, Ольгине, Качанівка та Семки, а також підписали договори на співробітництво з 15-ма навколишніми селами, - говорить голова Жданівської ОТГ Станіслава Ядвіжина.

У відкритті Центру взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор Руслан Білошицький, керівники районів та об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

У дарунок від гостей Центр отримав сертифікат на пожежний автомобіль, нові каски, пожежні рукави, боєвки (одяг працівника МЧС) радіостанції та мікрохвильову піч.

Рішення про створення Центру депутатський корпус Жданівської сільради прийняв наприкінці грудня 2016 року. Вирішили розмістити її у будівлі колишнього складу.  На облаштування Центру із сільського бюджету виділено 2,1 млн. грн. Придбали необхідне обмундирування, запчастини, меблі та інвентар, здійснено заходи з благоустрою території.  Значну допомогу надав депутат обласної Ради, генеральний директор ТОВ «Хмельницьке» Євгеній Звєрков.

Крім того, 9 працівників пожежної частини коштом місцевого бюджету пройшли відповідне навчання.

Після урочистостей місцеві священники освятили техніку та благословили  рятувальників.

 

Повернутись Створено: 20 липня 2017 року, 17:50 Переглядів: 2113

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація