30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший дзвінок Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав усіх першокласників області з Днем знань

Голова обласної ради Сергій Татусяк привітав першокласників області, батьків школярів та вчителів з Днем знань. Вітання та зичення він озвучив на урочистій лінійці з нагоди 1-го дзвінка у Вінницькій ЗОШ №4 ім.Менделєєва. Голова побажав шестиліткам, аби дорога у світ знань була довгою та цікавою.
− Любі першокласники! Від сьогоднішнього дня ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини. Ви почнете розвивати власні таланти, здібності, якими буде пишатися вся ваша сім’я, Вінниччина, Україна а, може, й світ! − звернувся Сергій Пилипович до винуватців свята.
Він також зауважив, що цьогорічний Першовересень для нього і його родини особливий, адже до 1-го класу пішла онука Настя.


− Їй та усім першокласникам хочу нагадати, що відтепер крім підтримки мам і тат, бабусь та дідусів, їхнім надійним другом і помічником стає перша вчителька, образ якої вони пронесуть через усе життя, − зауважив С.Татусяк.
Голова облради відзначив, що освітня галузь області до нового навчального року підготувалася добре, хоча це не означає, що протягом року не буде роботи освітянам та владі.
− Найболючіші питання − це матеріально-технічне забезпечення начальних закладів та оптимізація мережі загальноосвітніх шкіл. Ці проблеми будуть на постійному контролі обласної влади, − підкреслив Сергій Татусяк.
Оцінюючи навчально-виховний потенціал школи №4 м.Вінниці, голова облради зазначив, що у закладі завжди панує новизна, закладаються підвалини освіти майбутнього, а саме: якісної та конкурентоспроможної.


 

Повернутись Створено: 1 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація