Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перший дзвінок Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав усіх першокласників області з Днем знань

Голова обласної ради Сергій Татусяк привітав першокласників області, батьків школярів та вчителів з Днем знань. Вітання та зичення він озвучив на урочистій лінійці з нагоди 1-го дзвінка у Вінницькій ЗОШ №4 ім.Менделєєва. Голова побажав шестиліткам, аби дорога у світ знань була довгою та цікавою.
− Любі першокласники! Від сьогоднішнього дня ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини. Ви почнете розвивати власні таланти, здібності, якими буде пишатися вся ваша сім’я, Вінниччина, Україна а, може, й світ! − звернувся Сергій Пилипович до винуватців свята.
Він також зауважив, що цьогорічний Першовересень для нього і його родини особливий, адже до 1-го класу пішла онука Настя.


− Їй та усім першокласникам хочу нагадати, що відтепер крім підтримки мам і тат, бабусь та дідусів, їхнім надійним другом і помічником стає перша вчителька, образ якої вони пронесуть через усе життя, − зауважив С.Татусяк.
Голова облради відзначив, що освітня галузь області до нового навчального року підготувалася добре, хоча це не означає, що протягом року не буде роботи освітянам та владі.
− Найболючіші питання − це матеріально-технічне забезпечення начальних закладів та оптимізація мережі загальноосвітніх шкіл. Ці проблеми будуть на постійному контролі обласної влади, − підкреслив Сергій Татусяк.
Оцінюючи навчально-виховний потенціал школи №4 м.Вінниці, голова облради зазначив, що у закладі завжди панує новизна, закладаються підвалини освіти майбутнього, а саме: якісної та конкурентоспроможної.


 

Повернутись Створено: 1 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 966

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація