Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Перший дзвінок Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав усіх першокласників області з Днем знань

Голова обласної ради Сергій Татусяк привітав першокласників області, батьків школярів та вчителів з Днем знань. Вітання та зичення він озвучив на урочистій лінійці з нагоди 1-го дзвінка у Вінницькій ЗОШ №4 ім.Менделєєва. Голова побажав шестиліткам, аби дорога у світ знань була довгою та цікавою.
− Любі першокласники! Від сьогоднішнього дня ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини. Ви почнете розвивати власні таланти, здібності, якими буде пишатися вся ваша сім’я, Вінниччина, Україна а, може, й світ! − звернувся Сергій Пилипович до винуватців свята.
Він також зауважив, що цьогорічний Першовересень для нього і його родини особливий, адже до 1-го класу пішла онука Настя.


− Їй та усім першокласникам хочу нагадати, що відтепер крім підтримки мам і тат, бабусь та дідусів, їхнім надійним другом і помічником стає перша вчителька, образ якої вони пронесуть через усе життя, − зауважив С.Татусяк.
Голова облради відзначив, що освітня галузь області до нового навчального року підготувалася добре, хоча це не означає, що протягом року не буде роботи освітянам та владі.
− Найболючіші питання − це матеріально-технічне забезпечення начальних закладів та оптимізація мережі загальноосвітніх шкіл. Ці проблеми будуть на постійному контролі обласної влади, − підкреслив Сергій Татусяк.
Оцінюючи навчально-виховний потенціал школи №4 м.Вінниці, голова облради зазначив, що у закладі завжди панує новизна, закладаються підвалини освіти майбутнього, а саме: якісної та конкурентоспроможної.


 

Повернутись Створено: 1 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація