Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Перший дзвінок Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав усіх першокласників області з Днем знань

Голова обласної ради Сергій Татусяк привітав першокласників області, батьків школярів та вчителів з Днем знань. Вітання та зичення він озвучив на урочистій лінійці з нагоди 1-го дзвінка у Вінницькій ЗОШ №4 ім.Менделєєва. Голова побажав шестиліткам, аби дорога у світ знань була довгою та цікавою.
− Любі першокласники! Від сьогоднішнього дня ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини. Ви почнете розвивати власні таланти, здібності, якими буде пишатися вся ваша сім’я, Вінниччина, Україна а, може, й світ! − звернувся Сергій Пилипович до винуватців свята.
Він також зауважив, що цьогорічний Першовересень для нього і його родини особливий, адже до 1-го класу пішла онука Настя.


− Їй та усім першокласникам хочу нагадати, що відтепер крім підтримки мам і тат, бабусь та дідусів, їхнім надійним другом і помічником стає перша вчителька, образ якої вони пронесуть через усе життя, − зауважив С.Татусяк.
Голова облради відзначив, що освітня галузь області до нового навчального року підготувалася добре, хоча це не означає, що протягом року не буде роботи освітянам та владі.
− Найболючіші питання − це матеріально-технічне забезпечення начальних закладів та оптимізація мережі загальноосвітніх шкіл. Ці проблеми будуть на постійному контролі обласної влади, − підкреслив Сергій Татусяк.
Оцінюючи навчально-виховний потенціал школи №4 м.Вінниці, голова облради зазначив, що у закладі завжди панує новизна, закладаються підвалини освіти майбутнього, а саме: якісної та конкурентоспроможної.


 

Повернутись Створено: 1 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація