Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Перший Форум фармацевтів Вінниччини зібрав понад 500 учасників Роздрукувати

17 вересня  у Вінниці стартував перший Форум фармацевтів, який проходив у форматі науково-практичної конференції.  Громадська організація  «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Кум Део («З Богом!») з нагоди 20-річчя встановлення  державного свята – Дня фармацевтичного працівника та 5-ї річниці створення вищеназваної асоціації провела такий захід.

Форум організовано вперше в Україні і приїхали на нього представники фармацевтичної галузі з усієї держави, а також з Індії – лідера фармацевтичного ринку світу. До речі, Вінниччина знаходиться у п'ятірці лідерів по Україні за результатами втілення державної програми «Доступні ліки».

Участь у форумі і у нагороджені перших учасників Форуму взяв заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Важко уявити наше життя без ліків, без допомоги, яку надають фармацевти. Часто трапляється, що хворі першим ділом йдуть до аптеки за допомогою. Ви даруєте людям надію і здоров’я. І щиро бажаю усім вам, аби ви щонайменше звертались до лікарів, – сказав Михайло Володимирович.

Дводенний форум відбувається за підтримки  депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили Станіславенко, а також представників 14 фармацевтичних компаній.

– Сьогоднішня подія дійсно історична, тому що вперше зібрала у одній залі усіх фармацевтів, – сказала зі сцени Людмила Анатоліївна. –  І я впевнена, що Вінниця й надалі гостинно прийматиме  представників галузі на наступні форуми. Нам було важливо зібрати усіх вас разом, щоб показати, яка ви сильна  професійна родина. Ви – це фахівці, до яких найчастіше люди звертаються по допомогу, коли обирають ті чи інші ліки. І дуже часто саме порадам фармацевтів довіряють найбільше.

Слова вітань прозвучали від головного організатора Форуму, голови громадської організації  «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Кум Део («З Богом!»), члена громадської ради  при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Лариси Просяник,  заступника директора Департаменту  охорони здоров’я облдержадміністрації Надії Марусяк, директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександра Шиша та представника Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Оксани Білокопитої.

За вагомий внесок у розвиток фармацевтики Вінниччини Почесним грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також грамоти від Вінницької міської ради вручили кращим  представникам галузі.

Після урочистої частини почалася науково-практична: лекції, тренінги, майстеркласи. Медичні та фармацевтичні компанії презентували свою продукцію. У рамках Форуму Товариство Червоного хреста України проводило майстер-клас «Вчись надавати першу допомогу» з надання першої допомоги дітям. Працювала виставки однієї з шести аптек-музеїв України з міста Тульчин. Присутні подивились концерт артистів Вінницької обласної філармонії імені Миколи Леонтовича. Усі учасники отримали іменні сертифікати.

Повернутись Створено: 17 вересня 2019 року, 15:56 Переглядів: 372

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація