Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Перший Форум фармацевтів Вінниччини зібрав понад 500 учасників Роздрукувати

17 вересня  у Вінниці стартував перший Форум фармацевтів, який проходив у форматі науково-практичної конференції.  Громадська організація  «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Кум Део («З Богом!») з нагоди 20-річчя встановлення  державного свята – Дня фармацевтичного працівника та 5-ї річниці створення вищеназваної асоціації провела такий захід.

Форум організовано вперше в Україні і приїхали на нього представники фармацевтичної галузі з усієї держави, а також з Індії – лідера фармацевтичного ринку світу. До речі, Вінниччина знаходиться у п'ятірці лідерів по Україні за результатами втілення державної програми «Доступні ліки».

Участь у форумі і у нагороджені перших учасників Форуму взяв заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Важко уявити наше життя без ліків, без допомоги, яку надають фармацевти. Часто трапляється, що хворі першим ділом йдуть до аптеки за допомогою. Ви даруєте людям надію і здоров’я. І щиро бажаю усім вам, аби ви щонайменше звертались до лікарів, – сказав Михайло Володимирович.

Дводенний форум відбувається за підтримки  депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили Станіславенко, а також представників 14 фармацевтичних компаній.

– Сьогоднішня подія дійсно історична, тому що вперше зібрала у одній залі усіх фармацевтів, – сказала зі сцени Людмила Анатоліївна. –  І я впевнена, що Вінниця й надалі гостинно прийматиме  представників галузі на наступні форуми. Нам було важливо зібрати усіх вас разом, щоб показати, яка ви сильна  професійна родина. Ви – це фахівці, до яких найчастіше люди звертаються по допомогу, коли обирають ті чи інші ліки. І дуже часто саме порадам фармацевтів довіряють найбільше.

Слова вітань прозвучали від головного організатора Форуму, голови громадської організації  «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Кум Део («З Богом!»), члена громадської ради  при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Лариси Просяник,  заступника директора Департаменту  охорони здоров’я облдержадміністрації Надії Марусяк, директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександра Шиша та представника Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Оксани Білокопитої.

За вагомий внесок у розвиток фармацевтики Вінниччини Почесним грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також грамоти від Вінницької міської ради вручили кращим  представникам галузі.

Після урочистої частини почалася науково-практична: лекції, тренінги, майстеркласи. Медичні та фармацевтичні компанії презентували свою продукцію. У рамках Форуму Товариство Червоного хреста України проводило майстер-клас «Вчись надавати першу допомогу» з надання першої допомоги дітям. Працювала виставки однієї з шести аптек-музеїв України з міста Тульчин. Присутні подивились концерт артистів Вінницької обласної філармонії імені Миколи Леонтовича. Усі учасники отримали іменні сертифікати.

Повернутись Створено: 17 вересня 2019 року, 15:56 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація