Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший інвестиційний проект на 3 мільйони євро підписано завдяки Агенції регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

3 березня Агенцією регіонального розвитку Вінницької області  підписано договір про взаємодію, співробітництво та супровід інвестиційної діяльності спільного ісландсько-литовського підприємства «Літарбо», яке працюватиме в сфері деревообробки і виробництва будівельних матеріалів у Вінницькій області.

- Інвестор планує реалізувати на території області інвестиційний проект, який складатиметься із кількох етапів, - говорить виконувач обов’язків директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк. – У двох районах Вінниччини області працюватимуть підприємства, які спеціалізуватимуться на деревообробці, виробництві щитових будинків та душових модулів. Вироблена продукція експортуватиметься до скандинавських країн – Швеції, Фінляндії та Норвегії.

Завдяки реалізації цього інвестиційного проекту, у Вінницькій області буде створено близько 300 нових робочих місць та інвестовано 3 млн. євро.

Підписання  договору є початком роботи Агенції в сфері залучення та реального супроводу інвесторів для реалізації ними інвестиційних проектів у Вінницькій області. Агенція регіонального розвитку надаватиме інвестору консультаційну і практичну допомогу, починаючи від пошуку земельної ділянки для майбутнього підприємства, закінчуючи сприянням у пошуку кваліфікованого персоналу.

Агенція регіонального розвитку Вінницької області – недержавна неприбуткова установа, засновниками якої виступають Вінницька обласна державна адміністрація та обласна Рада, Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування, Вінницький національний технічний і медичний університети.

Мета діяльності Агенції сприяти всеохоплюючому регіональному розвитку Вінницької області та її окремих територій за рахунок залучення інвестиційних і додаткових ресурсів, а також здійснення комплексу заходів, направлених на покращення іміджу області та розвиток бізнес-середовища.

Повернутись Створено: 6 березня 2017 року, 10:47 Переглядів: 689

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація