Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перший в Україні інклюзивний спектакль «Пори року Yes, I can» відбувся у Вінниці Роздрукувати

18 лютого у Вінниці відбувся перший в Україні інклюзивний спектакль «Пори року Yes, I can». Виставу провели у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К.Садовського за участі дівчат на візках, а також людей із порушеннями зору і слуху із реабілітаційного центру «Гармонія» та колективу танцювальної школи «Болеро».

До перегляду інклюзивної вистави долучилися заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухаренко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Організатори інклюзивного спектаклю зазначили, що цей захід зайняв важливе місце серед культурних подій в площині популяризації доступності та інклюзії через творчість.  Окрім того, в залі працювали сурдоперекладачі, аби всі присутні, без виключення, мали можливість «почути» виставу.

За словами Ірини Борзової, однієї з ідейних натхненників дійства, в інклюзивному спектаклі, який показали на сцені театру, було задіяно понад сто учасників. Упродовж дійства за допомогою танцю, музики та співу актори показали зміну усіх пір року. Виконавці використовували різні способи комунікації,зокрема, виконували пісні мовою жестів.

На кошти, які вдалося зібрати під час благодійного вечора, планують купити спеціальні інвалідні візки для занять танцями. Вартість одного танцювального візка стартує від 30 тис. грн, тому для початку можливим є придбання тільки одного такого візка. Але на цьому дівчата не зупинятимуться і в їхніх подальших планах гастролі як Україною, так і за кордоном, куди їх вже запрошують. Про це розповіла уповноважена з прав людей з інвалідністю, керівник Вінницького міського реабілітаційного центру молоді з фізичними обмеженнями «Гармонія» Раїса Панасюк. 

Повернутись Створено: 19 лютого 2018 року, 15:49 Переглядів: 553

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація