Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Перший Всеукраїнський фестиваль імені Миколи Леонтовича відкрили дитячі та студентські хорові колективи Роздрукувати

З нагоди 140-ї річниці від дня народження композитора Микола Леонтовича на Вінниччині протягом трьох днів пройде І Всеукраїнський фестиваль. Сьогодні, 11 грудня, у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича відбулось урочисте відкриття дійства. Програмою першого дня передбачено виступи дитячих хорів та студентських хорових колективів.

Привітати учасників фестивалю прийшли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський.

– 13 грудня виповниться 140 років, як народився справжній український патріот, митець, диригент, педагог, майстер хорової мініатюри Микола Дмитрович Леонтович. Людина, яка своєю творчістю прославила Україну на весь світ. Варто лише згадати всесвітньовідомий «Щедрик», який народився саме на нашій подільській землі, – зазначив Михайло Кременюк у своєму виступі. – Ми горді тим, що Микола Леонтович народився, жив і творив свої найкращі композиції на Вінниччині. Вважаю, що Всеукраїнський фестиваль вчергове розкриє та продемонструє талант великого композитора.

Після офіційних привітань з відкриттям І Всеукраїнського фестивалю керівники області поклали квіти до пам’ятного знака – погруддя Миколи Леонтовича, встановленого на території Вінницького училища культури і мистецтв.

Варто зазначити, що в містах Вінниці й Немирові встановлено пам’ятники композиторові, в селі Марківці Теплицького району та місті Тульчині діють мистецькі музеї ім. М. Леонтовича. Його пам’яті приурочені традиційні мистецькі свята і фестивалі-конкурси: «Криниця Леонтовича – пісенне джерело» – Теплицький район, «В серці вічно Леонтовича пісні» – Немирівський район. Ім’я композитора-земляка носить Вінницьке училище культури і мистецтв. Понад тридцять років щорічно в грудні до дня народження композитора на базі училища проводиться обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича». До ювілейних дат відбувається Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва ім. М.Д. Леонтовича. Заходи цьогорічного фестивалю проводитимуться 11-13 грудня. Протягом трьох днів поціновувачі хорового мистецтва та творчості композитора зможуть послухати хоровий спів у виконанні хорових професійний колективів, кращих аматорських дитячих хорів та юнацьких хорових колективів Вінниччини.

Повернутись Створено: 11 грудня 2017 року, 13:26 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація