Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся з Студентським Парламентом Вінниччини Роздрукувати

 У четвер, 14 серпня в приміщенні обласної Ради перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся із студентами. Тема зустрічі «Нова регіональна модель Вінниччини».

 Ігор Кревський майже годину відповідав на запитання студентів, розповідав про лідируюче місце  Вінниччини серед областей України у багатьох сферах життєдіяльності зокрема, реформування місцевого самоврядування, напрацювання збалансованої стратегії розвитку регіону до 2020-го року, міжнародної співпраці та чимало іншого.

 І.Кревський зауважив, що від сучасної молоді залежить майбутнє нашої держави: «Дуже важливо, що є студенти, які готові витрачати свій час на громадську роботу. Це люди, які вирішили для себе: я можу, я хочу працювати, я прагну змін. Тому щиро вам за це дякую». Також перший заступник голови обласної Ради розповів присутнім про складну ситуацію в області пов’язану із проведенням АТО на Сході країни. Молоді активісти не стоять осторонь проблем, які існують, а вносять свою посильну частку для їх вирішення.

 Зазначимо, що Всеукраїнський етап мультифестивалю, тематикою якого є «Нова модель України в умовах нового світового порядку», відбудеться        23- 26 серпня 2014 року на Миколаївщині.

 Бажаємо нашим студентським активістам вдалої презентації Вінниччини .

Повернутись Створено: 14 серпня 2014 року, 18:11 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація