30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала вихованців Піщанської школи-інтернат з Днем Cвятого Миколая Роздрукувати

18 грудня, в переддень святкування Дня Cвятого Миколая, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала педагогічний колектив та вихованців Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат зі святом.

З вітальним словом до присутніх на святі звернулася перший заступник голови Людмила Щербаківська: «Дорогі наші дітки, щиро вітаю вас з найкращим дитячим святом Днем Cвятого Миколая! В цей день нехай збуваються всі ваші мрії та сподівання. Всі ви є талановитим поколінням, яке буде творити нову історію нашої країни. Вчіться, працюйте, здобувайте нові знання, підкорюйте нові вершини, адже саме від таких як ви, залежить майбутнє, яке ви творитимете самі».

Окрім того, перед присутніми виступили голова Піщанської районної ради Дмитро Чмелюк, заступник голови ради Володимир Міщенко. В цей святковий день зі своїми подарунками та побажаннями добра, щастя та мирного неба над головою завітали і представники новоутвореної поліції, а саме – підрозділи Піщанського, Крижопільського та Чечельницького районів.

Насамкінець дітки підготували та показали чудовий концерт, який зворушив до глибини душі присутніх на заході представників влади.

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 12:02 Переглядів: 2065

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація