24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела чергове засідання комісії з оцінювання діяльності керівників комунальних закладів. Роздрукувати

Сьогодні, 25 лютого, під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, відбулось чергове засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2015 рік.

В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної державної адміністрації-директор Департаменту освіти і науки  Ігор Івасюк, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, голови постійних комісій обласної Ради та начальники відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Під час засідання, комісія оцінювала роботу установ та закладів галузі освіти. Перший заступник директора профільного Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна надала оцінку діяльності підпорядкованих установ.

Людмила Щербаківська нагадала всім присутнім, що згідно розпорядження голови обласної Ради Анатолія Олійника від 15 січня 2016р. №5 на виконання рішення обласної Ради №698 від 24 грудня 2008р. проводиться щорічна  оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій - об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області. На підставі всебічної оцінки діяльності керівника, його ділових якостей, виконання посадових обов’язків і досягнутих результатів, комісія приймає одне з таких рішень: відповідає займаній посаді; рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду; відповідає займаній посаді за умови виконання рекомендацій комісії; не відповідає займаній посаді.

Повернутись Створено: 25 лютого 2016 року, 17:20 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація